Targi Turystyczne Travel Expo w Łodzi.

W dniach 15-16 kwietnia 2023 roku odbędą się Targi Turystyczne Travel Expo w hali Expo-Łódź.
Będzie to przyjazne miejsce do zaprezentowania ofert turystycznych touroperatorów, biur turystycznych, ośrodków uzdrowiskowych, gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów, sanatoriów, hoteli SPA, portów i przystani.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci z terenów wiejskich do udziału w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o nazwie "Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy".

Dobre praktyki - podnoszenie jakości usług agroturystycznych w Małopolsce

Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne zakończyło realizację projektu pt. „Podnoszenie jakości usług agroturystycznych w Małopolsce opartych na atrakcjach turystycznych regionu zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju”.

W trzy dni dookoła świata z ITTF Warsaw

To będzie największe spotkanie branży turystycznej w Polsce i pierwsze od czterech lat międzynarodowe turystyczne targi w stolicy. 16-18 marca 2023 w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się targi ITTF Warsaw.

Odpoczywaj na wsi na Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbędą się w dniach 24 - 26 listopada w Nadarzynie.

Na targach będzie można zapoznać się z ofertą touroperatorów, agentów turystycznych, obiektów noclegowych, narodowe organizacje turystyczne biura podróży, firmy świadczące usługi transportowe, porty lotnicze, ubezpieczyciele Poznaj innowacje i trendy rynkowe branży turystycznej.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Od 5 września 2022 roku rozpoczął się termin składania swoich ofert do akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY organizowanej wspólnie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. Obecna jesienna edycja przypada w dwóch terminach 18-20 listopada 2022 roku oraz 25-27 listopada. Zapraszamy

Wystartował konkurs na poziomie regionalnym dla partnerów KSOW

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – ogłasza konkurs nr 7/2023 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) na wybór operacji, które będą realizowane w 2023 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2022–2023.

Relacja z Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon

W dniach 21 – 23 października w POZNANIU odbyły się Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon, ul. Głogowska 14, 60-748 Poznań.
Targi TOUR SALON były miejscem inspiracji dla kilku tysięcy pasjonatów podróży, którzy szukali destynacji dla swoich wypraw weekendowych czy wakacyjnych.

Konferencja on-line Turystyka nas inspiruje. Turystyka wiejska. Cudownie odkrywać!

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin ma zaszczyt zaprosić na konferencję on-line Turystyka nas inspiruje. Turystyka wiejska. Cudownie odkrywać!
Konferencja odbędzie się dnia 27 października 2022 r., w godzinach 10:00 – 14:45

Konferencja - Dziedzictwo kulturowe szansą rozwoju zrównoważonej turystyki oraz edukacji regionalnej

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konferencji „Dziedzictwo kulturowe szansą rozwoju zrównoważonej turystyki oraz edukacji regionalnej” prezentującej ciekawe rozwiązania dotyczące możliwości innowacyjnego wykorzystania potencjału kulturowego dla rozwoju oferty turystycznej, która odbędzie się w dniu 27 października br. w Hotelu Gromada Centrum w Warszawie w godz. 10.00 – 16.30.