XXVIII Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie oraz XIX Ogólnopolskie Spotkania Kowali

Już od 28 czerwca zapraszamy do Wojciechowa!
Stowarzyszenie Kowali Polskich  i Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie  organizują specjalnie dla Was XXVIII Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie oraz XIX Ogólnopolskie Spotkania Kowali. Podczas wydarzenia kowale będą prezentowani swoje umiejętności sztuki kowalskiej.

Piknik Poznaj Dobrą Żywność

W najbliższą niedzielę 26 czerwca w godzinach 11-18 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (Warszawa, ul. Puławska 266) odbędzie się piknik Poznaj Dobrą Żywność.

Relacja Targi Turystyczne Atrakcje Regionów w Chorzowie

10. edycja Targów Atrakcje Regionów była prawdziwą gratką dla wielbicieli podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu, niepowtarzalną okazją, by zapoznać się z kompleksową ofertą turystyczną województw, miast, powiatów i gmin. 

Stoisko Odpoczywaj na wsi na Targach Turystycznych Atrakcje Regionów

Zapraszamy na Śląskie targi turystyczne ATRAKCJE REGIONÓW, które odbędą się 11 – 12 czerwca 2022 roku na terenie Chorzowa, Ogród Mozaikowy (tzw. Ściany Płaczu) koło Hali Kapelusz al. Główna Park Śląski.

Kampania Odpoczywaj na wsi w 2022

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” oraz Lokalna Organizacja Turystyczna "Kraina Lessowych Wąwozów" na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi będzie podmiotem obsługującym stoisko w ramach kampanii promocyjnej „Odpoczywaj na wsi” 2022 rok

Stoisko Odpoczywaj na wsi na targach W Stronę Słońca w Opolu

Na opolskim Rynku w dniach 20 - 22 maja 2022 roku odbędą się 20 Międzynarodowe Targi Turystyki „W Stronę Słońca”. Oferta wypoczynku na wsi zostanie zaprezentowana na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi "Odpoczywaj na wsi".

Szkolenie pt. Komunikatory internetowe w dobie pandemii drogą do sukcesu organizacji i własnej działalności

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" organizuje szkolenie pt. „Komunikatory internetowe w dobie pandemii drogą do sukcesu organizacji i własnej działalności”, które odbędzie się w dniach 24 - 26 maja 2022 roku w województwie pomorskim.

 

Kampania Cudze chwalicie – swoje poznajcie - polskebazarek.pl

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego kontynuuje realizację kampanii „Cudze chwalicie – swoje poznajcie” promującą platformę polskiebazarek.pl.
Platforma ta pomaga w nawiązaniu bezpośrednich kontaktów rolników i producentów żywności z konsumentami i odwrotnie. Można na niej bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży, jak również promować swoje produkty. 

Realizacja nowego projektu - Internet w dobie pandemii drogą do sukcesu organizacji i własnej działalności

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" otrzymała dotację z Ministerstwo Sportu i Turystyki na realizację projektu "Internet w dobie pandemii drogą do sukcesu organizacji i własnej działalności"

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Na nadchodzące święta pragniemy złożyć serdeczne życzenia. Aby Zmartwychwstały Chrystus
obudził w Was to, co jeszcze uśpione, ożywił to, ci już martwe; niech światło Jego słowa
prowadzi Was przez życie do wieczności.