XV lat Góralskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego.

W dniu 18 maja 2023 roku w siedzibie Euroregionu „Tatry” w Nowym Targu odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 15-lecia istnienia Góralskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego.

Zaproszenie do promocji w nowym katalogu Wieś Polska Zaprasza 2023

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” przystępuje do wydania nowego katalogu pt. „Wieś Polska Zaprasza 2023”.
Katalog będzie zawierał ofertę kwater agroturystycznych posiadających aktualną rekomendację wynikająca z kategoryzacji obiektu oraz wykaz wszystkich kwater agroturystycznych zrzeszonych w Stowarzyszeniach Agroturystycznych przynależnych do Federacji. Poprzednia edycja katalogu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, dlatego istnieje potrzeba wydania zaktualizowanej publikacji.

Jakość w usługach podstawą konkurencyjności oferty turystyki wiejskiej

W ramach realizacji zdania pt. „Kategoryzacja czynnikiem podniesienia jakości usług obiektów turystyki wiejskiej w województwie lubelskim” odbyło się szkolenie on-line na platformie zoom pt. „Jakość w usługach podstawą konkurencyjności”

Kategoryzacja czynnikiem podniesienia jakości usług obiektów turystyki wiejskiej w województwie lubelskim

Lubelski Związek Stowarzyszeń Agroturystycznych otrzymał dofinansowanie na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania turystyki i krajoznawstwa w 2023 roku pt. „Kategoryzacja czynnikiem podniesienia jakości usług obiektów turystyki wiejskiej w województwie lubelskim”.

Międzynarodowy konkurs najlepszej turystycznej wsi.

Ministerstwo Sportu i Turystyki zaprasza do udziału w kolejnej, trzeciej edycji konkursu Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) pt. „The Best Tourism Villages”.

Targi Turystyczne Travel Expo w Łodzi.

W dniach 15-16 kwietnia 2023 roku odbędą się Targi Turystyczne Travel Expo w hali Expo-Łódź.
Będzie to przyjazne miejsce do zaprezentowania ofert turystycznych touroperatorów, biur turystycznych, ośrodków uzdrowiskowych, gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów, sanatoriów, hoteli SPA, portów i przystani.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci z terenów wiejskich do udziału w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o nazwie "Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy".

Dobre praktyki - podnoszenie jakości usług agroturystycznych w Małopolsce

Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne zakończyło realizację projektu pt. „Podnoszenie jakości usług agroturystycznych w Małopolsce opartych na atrakcjach turystycznych regionu zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju”.

W trzy dni dookoła świata z ITTF Warsaw

To będzie największe spotkanie branży turystycznej w Polsce i pierwsze od czterech lat międzynarodowe turystyczne targi w stolicy. 16-18 marca 2023 w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się targi ITTF Warsaw.

Odpoczywaj na wsi na Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbędą się w dniach 24 - 26 listopada w Nadarzynie.

Na targach będzie można zapoznać się z ofertą touroperatorów, agentów turystycznych, obiektów noclegowych, narodowe organizacje turystyczne biura podróży, firmy świadczące usługi transportowe, porty lotnicze, ubezpieczyciele Poznaj innowacje i trendy rynkowe branży turystycznej.