Konkurs kulinarny Bitwa Regionów

W każdy nadchodzący weekend lata w całej Polsce odbywają się Pikniki z PRODUKTEM POLSKIM, których organizatorem jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa przy wsparciu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego.

Zielone Lato w agroturystyce. Najlepsze gospodarstwa agroturystyczne w 2022 r. na Warmii i Mazurach.

Zielone Lato w agroturystyce. Wybrano najlepsze gospodarstwa agroturystyczne w 2022 r. na Warmii i Mazurach. 

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego wybierając najlepsze miejsca do relaksu w duchu slow rozstrzygnął Konkurs Agro-Eko-Turystyczny Zielone Lato.

Konkurs facebook - jakość w gospodarstwach agroturystycznych

Na profilu www.facebook.com/wiespolskazaprasza przentowane są gospodarstwa, które posiadaja aktualną rekomendację obiektu.

Zmiany w ubezpieczeniu społecznym rolników

15 czerwca 2022 r., weszła w życie ustawa z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zmianie ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników. Wśród najważniejszych zmian ustawa wprowadza m.in.

XXVIII Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie oraz XIX Ogólnopolskie Spotkania Kowali

Już od 28 czerwca zapraszamy do Wojciechowa!
Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie i Stowarzyszenie Kowali Polskich i organizują specjalnie dla Was XXVIII Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie oraz XIX Ogólnopolskie Spotkania Kowali. Podczas wydarzenia kowale będą prezentowani swoje umiejętności sztuki kowalskiej.

Piknik Poznaj Dobrą Żywność

W najbliższą niedzielę 26 czerwca w godzinach 11-18 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (Warszawa, ul. Puławska 266) odbędzie się piknik Poznaj Dobrą Żywność.

Relacja Targi Turystyczne Atrakcje Regionów w Chorzowie

10. edycja Targów Atrakcje Regionów była prawdziwą gratką dla wielbicieli podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu, niepowtarzalną okazją, by zapoznać się z kompleksową ofertą turystyczną województw, miast, powiatów i gmin. 

Stoisko Odpoczywaj na wsi na Targach Turystycznych Atrakcje Regionów

Zapraszamy na Śląskie targi turystyczne ATRAKCJE REGIONÓW, które odbędą się 11 – 12 czerwca 2022 roku na terenie Chorzowa, Ogród Mozaikowy (tzw. Ściany Płaczu) koło Hali Kapelusz al. Główna Park Śląski.

Kampania Odpoczywaj na wsi w 2022

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” oraz Lokalna Organizacja Turystyczna "Kraina Lessowych Wąwozów" na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi będzie podmiotem obsługującym stoisko w ramach kampanii promocyjnej „Odpoczywaj na wsi” 2022 rok

Stoisko Odpoczywaj na wsi na targach W Stronę Słońca w Opolu

Na opolskim Rynku w dniach 20 - 22 maja 2022 roku odbędą się 20 Międzynarodowe Targi Turystyki „W Stronę Słońca”. Oferta wypoczynku na wsi zostanie zaprezentowana na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi "Odpoczywaj na wsi".