Kwatery

znaleziono 526 ofert noclegowych

od 40zł
Kategoria:
nieskategoryzowane

Stok 111, 24-130 Końskowola

Noclegi z możliwością wyżywienia, organizacja imprez okolicznościowych, gill , ogniska, dwie sale bankietowe i  tarasy zadaszone do nich przylegające, duży parking, malownicza okolica cisza i spokój. Bardzo fajne miejsce. Można wypocząć z dala od miejskiego zgiełku. Cisza, spokój. Blisko jezioro z pomostem. Na zewnątrz duży zadaszony taras, więc nawet w deszczowe dni można sobie posiedzieć z kawą…
Ikona określająca atrybut kwatery - Pokoje (16) Pokoje (16) Ikona określająca atrybut kwatery - Max 55 osób Max 55 osób Ikona określająca atrybut kwatery - Łazienka (5) Łazienka (5) Ikona określająca atrybut kwatery - Wyżywienie w obiekcie Wyżywienie w obiekcie
od 60zł
Kategoria:
nieskategoryzowane

Bukówka 71, 58-420 Lubawka

 „Eko Bajka Domki w górach” do swojej zagrody szczególnie serdecznie zaprasza rodziny z dziećmi, którym  bezpośredni kontakt z naturą  daje wspaniałe warunki do bezpiecznego wypoczynku i zabawy. To dla nich, w funkcjonującym gospodarstwie rolnym,  przygotowano kilka wygodnych domków, plac zabaw, świetlicę z zabawkami, miejsca do wypoczynku.
Ikona - Dla rodzin z dziećmi
Ikona - U rolnika
Ikona określająca atrybut kwatery - Domki (5) Domki (5) Ikona określająca atrybut kwatery - Mieszkania (1) Mieszkania (1) Ikona określająca atrybut kwatery - Max 24 osób Max 24 osób Ikona określająca atrybut kwatery - Łazienka (2) Łazienka (2)
od 45zł
Kategoria:
nieskategoryzowane

ul. 2 Lutego 16A, 22-470 Zwierzyniec

Przedpole znajduje się na skraju miasteczka Zwierzyniec, ale również w sąsiedztwie centrum administracyjnego. W pobliżu sklep spożywczy, pizzeria i bankomaty. Oferujemy stanowiska parkingowe i miejsca do odpoczynku na zewnątrz. W obiekcie dostępny jest Internet.
Ikona określająca atrybut kwatery - Pokoje (3) Pokoje (3) Ikona określająca atrybut kwatery - Domki (1) Domki (1) Ikona określająca atrybut kwatery - Max 12 osób Max 12 osób Ikona określająca atrybut kwatery - Łazienka (3) Łazienka (3)
od 40zł
Kategoria:
nieskategoryzowane

Opoka 66, 24-150 Końskowola

Obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy na terenie ogrodzonym. Na terenie obiektu znajduje się taras, ogród, sad. Do Państwa dyspozycji miejsce na grill oraz altana ogrodowa. Obowiązuje zakaz palenia papierosów z wyjątkiem wyznaczonych miejsc.
Ikona określająca atrybut kwatery - Pokoje (5) Pokoje (5) Ikona określająca atrybut kwatery - Max 15 osób Max 15 osób Ikona określająca atrybut kwatery - Wyżywienie w obiekcie Wyżywienie w obiekcie
od 100zł
Kategoria:
Słoneczko określające kategorię kwatery Słoneczko określające kategorię kwatery Słoneczko określające kategorię kwatery

Celejów 35, 24-120 Kazimierz Dolny

Agroturystyka Pod Jabłonią  Gospodarstwo usytuowane jest na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w Celejowie. To wyjątkowo urokliwa miejscowość o bogatych walorach przyrodniczych, historycznych i uzdrowiskowym mikroklimacie. Idealne miejsce na wypoczynek, długie wędrówki, wyprawy rowerowe i wycieczki do pobliskich miejscowości o bogatej ofercie turystycznej: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy.
Ikona - Dla niepełnosprawnych
Ikona określająca atrybut kwatery - Pokoje (5) Pokoje (5) Ikona określająca atrybut kwatery - Max 12 osób Max 12 osób Ikona określająca atrybut kwatery - Łazienka (5) Łazienka (5)
od 50zł
Kategoria:
Słoneczko określające kategorię kwatery

ul. Leśna 26, 24-350 Chodel

Zielona, zadrzewiona kwatera z pokojami na poddaszu, zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, na skraju lasu sosnowego, niedaleko malowniczego zalewu na obrzeżu wsi.
Ikona - Dla grzybiarzy
Ikona określająca atrybut kwatery - Pokoje (4) Pokoje (4) Ikona określająca atrybut kwatery - Max 11 osób Max 11 osób
od 50zł
Kategoria:
nieskategoryzowane

Ulan-Majorat 69 B, 21-307 Ulan-Majorat

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest na terenie wiejskim, wśród drzew. Cały teren jest ogrodzony. Gospodarze organizują ogniska i grilla.
Ikona określająca atrybut kwatery - Pokoje (5) Pokoje (5) Ikona określająca atrybut kwatery - Max 12 osób Max 12 osób Ikona określająca atrybut kwatery - Łazienka (3) Łazienka (3)
od 40zł
Kategoria:
nieskategoryzowane

Ostrów 30, 26-060 Ostrów

Mieszkamy w Ostrowie, gmina Chęciny, Góry Świętokrzyskie. Przez wieś przepływa rzeka Czarna Nida, która bogata w ryby przyciąga wielu wędkarzy. Rzeka bardzo czysta sprzyja zabawie z dziećmi i dorośli mogą popływać.
Ikona określająca atrybut kwatery - Pokoje (2) Pokoje (2) Ikona określająca atrybut kwatery - Domki (1) Domki (1) Ikona określająca atrybut kwatery - Max 10 osób Max 10 osób Ikona określająca atrybut kwatery - Łazienka (2) Łazienka (2)
od 45zł
Kategoria:
Słoneczko określające kategorię kwatery

ul. Świętej Kingi 70, 34-443 Sromowce Wyżne

Kwatera znajduje się w pięknym paśmie gór pienińskich, gdzie jest zachowana cisza i spokój. Od strony południowej - widok na góry - Tatry. Od strony wschodniej rozlega się pasmo naszych pięknych PIENIN, a u dołu płynie rzeka Dunajec.
Ikona określająca atrybut kwatery - Pokoje (4) Pokoje (4) Ikona określająca atrybut kwatery - Max 11 osób Max 11 osób
od 65zł

Pomorze 11, 24-300 Opole Lubelskie

U Michasi z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z wypoczynku w miejscowości Pomorze, dając dogodne możliwości spędzenia czasu na łonie natury z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Zapraszamy na naszą stronę www.umichasi.pl 
Ikona - Dla grzybiarzy
Ikona - Dla rodzin z dziećmi
Ikona określająca atrybut kwatery - Pokoje (5) Pokoje (5) Ikona określająca atrybut kwatery - Max 14 osób Max 14 osób Ikona określająca atrybut kwatery - Łazienka (2) Łazienka (2)

Filtrowanie

Filtrowanie

Wybierz jakie typy kwater chcesz wyfiltrować
Osoby
Wybierz udogodnienia wyżywienia po których chcesz wyfiltrować kwatery
Wybierz udogodnienia po których chcesz wyfiltrować kwatery
Wybierz oferty tematyczne po których chcesz wyfiltrować kwatery