7
Cena od: 50.00zł
Zobacz zdjęcia

Na Skraju Lasu

Ikona - Pokoje (4) Pokoje (4) Ikona - Max 11 osób Max 11 osób Ikona - Wyżywienie w obiekcie Wyżywienie w obiekcie

Andrzej i Danuta Kwiatkowscy

ul. Lesna 26, 24-350 Chodel, lubelskie

Tel: 604 402 124

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Dom, stoi na obrzeżach dużego kompleksu lasów sosnowych. Na gości czeka malowniczo położony wśród lasów sosnowych zalew (250 m od domu), w którym można zażywać kąpieli wodnych bądź słonecznych lub łowić ryby. Duże kompleksy leśne graniczące z posesją zachęcają do spacerów. Czyste powietrze przesycone jest sosnowym zapachem. W gospodarstwie jest miejsce na zaparkowanie samochodu, gospodyni oferuje smaczne, całodzienne wyżywienie. Oddalony ponad 10 km od większych miast Chodel nie ma żadnych zakładów przemysłowych, a posesja położona na skraju lasu gwarantuje ciszę i spokojny wypoczynek. Wydzielone jest miejsce do wieczornych spotkań pod altaną przy grillu i ognisku. Teren posesji jest bezpieczny do zabaw dla dzieci. 
W ofercie dla gości pokoje 3 i 2 osobowe na poddaszu. Przy pokojach zlokalizowany jest mały aneks kuchenny oraz 2 łazienki tylko dla gości. Za domem wydzielone miejsce do wieczornych spotkań przy grillu i ognisku. Szczególnie mile widziani goście lubiący spokój, ciszę oraz niepalący tytoniu.

Baza wypadowa do zwiedzania Krainy Lessowych Wąwozów oraz perełek turystycznych takich jak Janowiec, Poniatowa, Opole Lubelskie, Wąwolnica, Puławy Kozłówka, Lublin, Kaziemierz Dolny.

Noclegi Kazimierz Dolny, Noclegi Nałeczów, Noclegi okolice Lublina, noclegi chodel, agroturystyka w Chodlu

Ikona - Bon turystycznyBon turystyczny Ikona - Bezpieczna kwateraBezpieczna kwatera

Ikona - Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Sprzęt do prasowania Sprzęt do prasowania Dostęp do pralki Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie

Gwarantujemy jakość

Kategoria:
Słoneczko określające kategorię kwatery
Ikona - Wypoczynek na wsi

Możliwość doświadczenia wypoczynku w ciszy i spokoju, odkrywania na nowo relacji z naturą w obiekcie sprawdzonym z gwarancją jakości.  Przestrzenne pokoje, wygodne pełnometrażowe łóżka. Dostępność do pochodzącej ze znanego źródła zdrowej i ekologicznej żywności. 

Bezpieczna kwatera

Na terenie obiektu znajdują się certyfikowane środki do dezynfekcji, które - staramy się, aby nie były dostępne dla naszych najmniejszych gości. Każdy element - klamki, wieszaki, poręcze są dezynfekowane i regularnie czyszczone przed przyjazdem gości. Cała kwatera jest wietrzona przynajmniej raz dziennie.
W toaletach i miejscach ogólnodostępnych zawieszone się instrukcje regularnego i dokładnego mycia i dezynfekcji rąk.
W związku z pandemią w naszym gospodarstwie nie jest prowadzone żywienie. Aneks kuchenny, w których goście sami mogą przygotować posiłki jest dezynfekowany oraz wyznaczamy godziny korzystania z aneksu. W przypadku rezygnacji z pobytu, wszystkie wpłacone z...adatki w okresie pandemii wliczane są w poczet innego, dostępnego i uzgodnionego pomiędzy stronami terminu. Każdy przyjazd gości jest uzgadniany telefonicznie.Obecnie przyjmujemy mniejszą liczbę gości.W gospodarstwie zwracamy szczególną uwagę na zasady kontaktów z gośćmi i utrzymywanie dystansu między nami a klientem. Przy rezerwacji przyszli goście otrzymują informacje dot. przestrzegania zasad. Preferujemy przyjazdy rodzinne, czy całe grupy przyjaciół i domowników - pozwala to zminimalizować kontakty z nieznanymi sobie osobami.Gospodarstwo przystosowane jest do pracy zdalnej - zagwarantowana jest dobra prędkość internetu, cisza oraz zapewniona swoboda bez konieczności kontaktu z innymi gośćmi.

Dla grzybiarzy

W najbliższym otoczeniu Chodla i gospodarstwa występują lasy sosnowe i mieszane. W lasach: Barć, Przymiarki, Łysa Góra i Borek występują borowiki, koźlaki, podgrzybki, kurki i inne grzyby. Inne lasy w okolicach Borowa i Ratoszyna także zapraszają do spacerów i grzybobrania. Dla grzybiarzy na miejscu dostępne są: suszarka do grzybów, atlasy grzybów jadalnych i niejadalnych oraz możliwość skorzystania z kuchni lub aneksu kuchennego do przygotowanie potraw i przetworów z grzybów. Za domem pod altaną miejsce do wstępnej obróbki grzybów. Na miejscu można... uzyskać informację o tym jak dotrzeć do konkretnego lasu oraz gdzie można zostawić bezpiecznie samochód. Zamoczone ubrania grzybiarze mogą zostawić pod zadaszeniem za domem lub w zamykanym pomieszczeniu na terenie gospodarstwa.

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie - Pokój nr 1

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 3 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0
Zdjęcie - Pokój nr 2

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 3 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 18.00m2
Zdjęcie - Pokój nr 3

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 3 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 17.00m2
Zdjęcie - Pokój nr 4

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 10.00m2

Wyżywienie

Wyżywienie tylko w okresie sezonu letniego. Potrawy swojskie, tradycyjne w oparciu o produkty gospodarstwa i wytwórców z okolicy dla każdego podniebienia. W ofercie kulinarnej proponujemy kuchnię zdrową, w której dominuje zdecydowana przewaga warzyw i owoców. Nie jest to kuchnia wegetariańska, ale zdrowa, smaczna i lekkostrawna. Reagujemy również na indywidualne preferencje żywieniowe gości. 
Po za sezonem zapraszamy do korzystania z naszego mini aneksu, który został wyposażony we wszystko aby przygotować smaczny posiłek. Wskażemy gdzie można kupić świeże pachnące bułeczki, wiejskie, prawdziwe jajka jak również niepryskane warzywa. Chętni mogą zorganizować sobie piknik na naszym terenie - koce użyczymy.

Pełne wyżywienie 60.00zł Śniadania 25.00zł Obiadokolacje 35.00zł
możliwość parzenia kawy/herbaty dostęp do kuchni lodówka płyta kuchenna naczynia/sztućce odległość do sklepu - 1km odległość do restauracji - 1km

Wypoczynek i rekreacja

Okolica pełna lasów sosnowych bez wyziewów przemysłu, tereny zachęcające do spacerów z kijkami oraz kilka tras rowerowych. Czyste powietrze przesycone sosnowym zapachem. Na gości czeka malowniczo położony wśród lasów sosnowych zalew z plażą (500 m od domu), w którym można zażywać kąpieli wodnych bądź słonecznych lub złowić rybę (potrzebna karta wędkarska). Rzeka Chodelka ma status rzeki górskiej – obowiązuje specjalna opłata. Duże kompleksy leśne graniczące z posesją zachęcają do spacerów, grzybo i jagodobrania.

Chodel oddalony jest o ponad 10 km od większych miast. Brakuje w nim zakładów przemysłowych a posesja położona na skraju lasu gwarantuje ciszę i spokojny wypoczynek. Teren posesji jest bezpieczny do zabaw... dla dzieci. Nie możemy zagwarantować pogody, ale na pewno miłą, serdeczną i rodzinną atmosferę.

Plac zabaw dla dzieci Miejsce na grill/ognisko hamak

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 1km
  • Odległość do jeziora: 1km
  • Odległość do plaży/kąpielisk: 1km
  • Odległość do wyciągu narciarskiego: 25km
  • Odległość do sklepu: 1km
  • Odległość do PKS: 1km
  • Odległość do PKP: 45km
  • Odległość do basenu: 11km

Regulamin i ceny

Przyjazd ze zwierzętami po uzgodnieniu telefonicznym.
Doba noclegowa rozpoczyna się od 14-tej, kończy o 10-tej.
Pokoje są na poddaszu – nie ma konieczności kontaktu z gospodarzami.;
Sprzątanie w pokojach samodzielne lub po uzgodnieniu z gospodarzami.
Parking na terenie posesji zamykany – niestrzeżony.

Obowiązuje przedpłata przelewem w wysokości 30% kosztów pobytu. 
Nie przyjmujemy gości w okresach świątecznych.

 

50.00

Kalendarz dostępności

- Termin zajęty
- Termin dostępny

Zapytaj o kwaterę