Cena od: 50.00zł
Zobacz zdjęcia

U Kasi

Ikona - Pokoje (6) Pokoje (6) Ikona - Max 17 osób Max 17 osób Ikona - Łazienka (6) Łazienka (6) Ikona - Wyżywienie w obiekcie Wyżywienie w obiekcie

Katarzyna Brzezińska-Żmurek

Krasne 25a, 21-109 Uścimów, lubelskie

Tel: 500 211 700

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Zapraszamy  na wypoczynek na Lubelszczyznę, na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. 

Nasze gospodarstwo położone jest w otulinie Poleskiego Parku, na obrzeżach wsi Krasne-Krzywe, ok. 450m od Jeziora Łukcze.

Dla gości przygotowaliśmy zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. W każdym jest lodówka, telewizor oraz własna łazienka. W pokoju kominkowym znajduje się biblioteczka, a obok jadalni kącik z zabawkami dla dzieci. Ogólnie dostępne są czajnik oraz kuchenka mikrofalowa.

Na spotkania w większym gronie zapraszamy do dużej, klimatyzowanej jadalni lub na zadaszony taras, gdzie dodatkowo można wypocząć na leżakach relaksacyjnych.

Dla bardziej wymagających gości, rodzin lub grup przyjaciół przygotowaliśmy samodzielne apartamenty w domu z bali. W apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, sypialnia małżeńska oraz pokój sypialniano-wypoczynkowy, każdy ma własną klimatyzację.

Ikona - Bezpieczna kwateraBezpieczna kwatera

Ikona języków obcych Języki: angielski
  • rosyjski
Ikona - Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Ikona - Sprzęt do prasowania Sprzęt do prasowania Dostęp do pralki Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie

Bezpieczna kwatera

Zmniejszona została liczba wynajmowanych pokoi tak aby ograniczyć kontakt z innymi gośćmi.
Przy wejściu do budynku dostępne są środki do dezynfekcji oraz instrukcje - regulamin pobytu w dobie COVID-19. Dla gości dostępne maseczki i rękawiczki (po opłacie). 
W obiekcie prowadzona jest bardzo często (kilka razy dziennie) dezynfekcja klamek, włączników, krzeseł. Podłoga myta jest delikatnymi ale skutecznymi środkami. Pościel i ręczniki prane w wysokich temperaturach. Każde czynności staramy się wykonywać w rękawiczkach jednorazowych oraz w maseczkach przy otwartych oknach. Działania w gospodarstwie U Kasi przeciwko COVID- 19 są ciągle modyfikowane, ulepszane (doświadczenie pokazuje na co zwracać uwagę, co poprawić jak również sami goście podpowiadają co można zmienić).<...br />Nasz staw posiada dwa wejścia - jedno na pomost drugie na schodki - wchodzące do stawu. Duża odległość między dwoma punktami pozwala na łowienie ryb przez dwóch wędkarzy na raz. Specjalne gatunki roślin doskonale filtrują powietrze. Nasi wędkarze po każdym łowieniu, obróbce - maja obowiązek dokładnie wysprzątać miejsce oraz je zdezynfekować. Sprzęt odstawiany jest w wyznaczonym miejscu. Prowadzimy wyżywienie. Wszystkie dania przyrządzane są w rękawiczkach jednorazowych w pełnym reżimie sanitarnym. Każdy pokój ma wyznaczony stolik w jadalni, tj. przez cały okres pobytu tylko i wyłącznie goście mogą korzystać z jednego - wyznaczonego stolika. Za każdym razem dezynfekujemy stoły, krzesła i elementy wspólne. W ciepłe dni proponujemy wyżywienie na zewnątrz. Przygotowujemy również kosze z jedzeniem i naczyniami jednorazowymi dla osób, które planują wycieczkę.

W siodle

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stadnina koni "Hacjenda". Zarówno początkujący jak i zaawansowani miłośnicy jazdy konnej znajdą coś dla siebie.

Stadnina oferuje:

- dla najmłodszych oprowadzki

- naukę jazdy konnej z wykwalifikowanym instruktorem (na lonży oraz samodzielnie na placu)

- wyjazdy w teren

Zajęcia prowadzone są zarówno indywidualnie jak i grupowo. 

Dla wędkarzy

Teren gospodarstwa jest w całości ogrodzony z wyznaczonym miejscem na parking oraz dodatkowo odgrodzonym, zarybionym stawem, w którym można łowić ryby. W specjalnej altanie można przygotować grilla i skorzystać z wędzarki.

Nad jeziorem Łukcze przygotowane są stanowiska dla wędkarzy, wymagane jest wykupinie pozwolenia.

W okolicy znajduje się kilka zbiorników typowo wędkarskich, na których organizowane są zawody wędkarskie np. Dratów czy Krzczeń.

Są też stawy hodowlane, gdzie można połowić ryby za opłatą.

Dla grzybiarzy

Na grzyby zapraszamy do pobliskich lasów, między innymi do okolic Sosnowicy i Orzechowa.

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie - Pokój nr 1

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 0 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 13.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Pokój nr 2

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 0 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 13.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Pokój nr 3

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 3 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 15.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Pokój nr 4

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 4 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 4 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 20.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Pokój nr 5

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 13.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Apartament

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 4 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 4 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje lub obiadokolacje.

Przygotowujemy tradycyjne, domowe dania, a podstawą naszej kuchni są zdrowe i świeże produkty pochodzące z własnego ogródka i od zaprzyjaźnionych rolników.

 *- skład obiadu lub obiadokolacji: zupa (w wazie), II danie + kompot + deser + kawa lub herbata

Pełne wyżywienie 100.00zł Śniadania 30.00zł Obiady 40.00zł Obiadokolacje 40.00zł Kolacja 30.00zł
możliwość parzenia kawy/herbaty aneksy kuchenne w domkach/pokojach lodówka naczynia/sztućce odległość do sklepu - 0km odległość do restauracji - 4km

Wypoczynek i rekreacja

Teren gospodarstwa jest ogrodzony, z wyznaczonym miejscem parkingowym oraz dodatkowo odgrodzonym stawem.

Do dyspozycji gości jest altana z grillem i wędzarską, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej oraz placyk do kosza.

Obok znajduje się zaprzyjaźniona stadnina koni, gdzie miłośnicy jazdy konnej mogą skorzystać z usług wykwalifikowanego instruktora lub wybrać się na przejażdżki w teren. Dla chętnych jest możliwość oprowadzki lub nauki jazdy konnej.

Pobliskie lasy, spokojna okolica i świeże powietrze zachęcają do spacerów, grzybobrania i wycieczek rowerowych.

Miłośnicy wody również znajdą coś dla siebie; przy okolicznych jeziorach znajdują się zarówno kąpieliska jak i łowiska wędkarskie. Można ta...kże wypożyczyć sprzęt pływający. W okolicy istnieje możliwość zorganizowania spływów kajakowych, jest też park linowy i paintball.  

Plac zabaw dla dzieci Miejsce na grill/ognisko sprzęt rekreacyjny salon taras biblioteczka Przejażdżki konne

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 4km
  • Odległość do jazdy konnej: <1km
  • Odległość do jeziora: <1km
  • Odległość do plaży/kąpielisk: <1km
  • Odległość do sklepu: <1km
  • Odległość do PKS: <1km
  • Odległość do PKP: 45km

Regulamin i ceny

Doba rozpoczyna się o godzinie 15.00, a kończy o godzinie 10.00. Prosimy o przyjazd i zakwaterowanie gości najpóźniej do godziny 22.00.
Dzieci do 2 lat, bez opłat (jeżeli nie zajmują dodatkowego łóżka).
Zwierzęta przyjmowane są za dodatkową opłatą po wcześniejszym zgłoszeniu.
Prosimy o wyprowadzanie zwierząt poza teren gospodarstwa.
Płatności: gotówka, blik, przelew – w dniu przyjazdu.

50.00

Kalendarz dostępności

- Termin zajęty
- Termin dostępny

Zapytaj o kwaterę