Cena od: 60.00zł
Zobacz zdjęcia

Pod Jabłonią

Ikona - Pokoje (5) Pokoje (5) Ikona - Max 12 osób Max 12 osób Ikona - Łazienka (5) Łazienka (5)

Katarzyna Siwiec

Celejów 35, 24-120 Kazimierz Dolny, lubelskie

Tel: 605 608 384

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Agroturystyka Pod Jabłonią zrodziła się z naszych wspólnych planów i marzeń. Skrywane w głębi duszy, dojrzewały latami i cierpliwie czekały na realizację. Głównym profilem naszej działalności było prowadzenie Gospodarstwa Sadowniczego. Jesteśmy producentami jabłek, gruszek i aronii, przy czym zdecydowanie królują jabłonie. Konsekwentnie i spójnie ze specjalizacją naszego gospodarstwa Agroturystykę nazwaliśmy więc Pod Jabłonią.

Do dyspozycji Gości oddajemy pięć komfortowych pokoi z łazienkami i oddzielnymi wejściami, dużą salę jadalno- rekreacyjną, kuchnię, taras zewnętrzny na parterze i widokowy na piętrze. Jeden z pokoi oraz cały parter obiektu przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. W oknach zamontowane są rolety i moskitiery. Cały teren posesji wraz z przynależnym sadem jest ogrodzony i wyposażony w potrzebną infrastrukturę wypoczynkową. Strategiczna lokalizacja Celejowa zapewnia łatwy i szybki dostęp do wielu ościennych miejscowości o różnorodnej ofercie turystycznej (Kazimierz Dolny, Wąwolnica, Nałęczów, Puławy, Wojciechów, Kośmin, Kozłówka, Janowiec czy Lublin).

Ikona - Bezpieczna kwateraBezpieczna kwatera

Ikona - Sprzęt do prasowania Sprzęt do prasowania Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
 • segregacja śmieci
 • Energooszczędne oświetlenie
 • Racjonalne gospodarowanie zasobami przyrody. Poprzez nieodpłatne udostępnianie rowerów promowanie wśród Gości bezemisyjnego transportu po lokalnych terenach.

Gwarantujemy jakość

Kategoria:
Słoneczko określające kategorię kwatery Słoneczko określające kategorię kwatery Słoneczko określające kategorię kwatery
Ikona - Wypoczynek na wsi

Obiekt spełnia najwyższą kategorię. Komfortowe przestronne pokoje z łazienkami, których nazwy pochodzą od rodzaju jabłoni, zapraszają na wypoczynek na wieś. Lokalizacja obiektu zapewnia ciszę oraz bezpieczeństwo. Łatwo można do nas trafić -tablica informacyjna wskazuje, gdzie powinniście skręcić. Oświetlenie głównego wjazdu jak również zadaszone wejście do budynku pozwoli na bezpieczne dotarcie pod same drzwi.

Bezpieczna kwatera

Dla niepełnosprawnych

problemy oddechowo-krążeniowe niepełnosprawność ruchowa

Wszystkie części wspólne obiektu (korytarz, sala jadalno- rekreacyjna, wyposażona kuchnia, taras zewnętrzny oraz największy z pokoi usytuowane są na parterze i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pomiędzy wszystkimi częściami zaprojektowano bezpieczne i odpowiednio szerokie ciągi komunikacyjne. W pierwszej części pokoju „bez barier” (nr 1 Reneta) znajduje się jednoosobowa sofa rozkładana w razie potrzeby, stół, krzesła i szafa, a w drugiej podwójne łóżko małżeńskie. Łączna powierzchnia pokoju wynosi 30 m2. W oknach zamontowane są rolety zaciemniające... i moskitiery. Duża łazienka z antypoślizgową posadzką umożliwia łatwe manewrowanie wózkiem i wyposażona jest w niezbędne elementy umożliwiające bezpieczne użytkowanie (certyfikowane poręcze, uchwyty, specjalistyczna muszla klozetowa, krzesło pod prysznic).

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie - Reneta

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 1 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 30.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Antonówka

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 14.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Lobo

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 15.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Ligol

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 19.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Koksa

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 1 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji

Wyżywienie

Oferujemy noclegi wraz ze śniadaniami. Przygotowujemy je na bazie lokalnych produktów. W naszym kulinarnym menu prym wiedzie rodzimy produkt- jabłko. W przygotowywanych przez nas potrawach odwołujemy się do tradycji i regionalizmu. Serwujemy również autorskie specjały nagrodzone Certyfikatem Produktu Lokalnego i objęte tytułem marki lokalnej. Posiłki podajemy w sali jadalnej bezpośrednio do stolików przygotowanych wcześniej na umówiona godzinę i odpowiednią ilość osób.

możliwość parzenia kawy/herbaty dostęp do kuchni lodówka płyta kuchenna naczynia/sztućce odległość do sklepu - 3km odległość do restauracji - 1km

Wypoczynek i rekreacja

Obiekt wyposażony jest w stosowną infrastrukturę wypoczynkowo- rekreacyjną. Na terenie gospodarstwa oferujemy Gościom swobodny dostęp do sadu i chętnie służymy swą ogrodniczą wiedzą. Dla zainteresowanych organizujemy warsztaty sadownicze. Na potrzeby edukacyjno- rozrywkowe przygotowaliśmy specjalną grę terenową „Jabłkogranie".

Dla gości mamy - 5 rowerów męskich, 4 rowery damskie, 2 rowery dziecięce, fotelik rowerowy, przyczepka rowerowa dla dzieci, kaski rowerowe, kijki do nordic walking, kosz do piłki, trampolina, huśtawki, leżaki

Plac zabaw dla dzieci Rowery zbieranie warzyw i owoców hamak sprzęt rekreacyjny salon taras biblioteczka pokój telewizyjny

Lokalizacja

 • Odległość do restauracji: 1km
 • Odległość do jazdy konnej: <1km
 • Odległość do jeziora: <1km
 • Odległość do plaży/kąpielisk: 9km
 • Odległość do wyciągu narciarskiego: 4km
 • Odległość do sklepu: 3km
 • Odległość do PKS: <1km
 • Odległość do PKP: 5km
 • Odległość do basenu: <1km

Regulamin i ceny

Cennik - informacje:

Rezerwacja pobytu jest obowiązująca po wpłacie zaliczki w wysokości 30 % ceny noclegów w przeciągu 48 godzin od dokonania rezerwacji. Pozostałą kwotę należy uregulować gotówką w dniu zameldowania.

W okresach świątecznych i specjalnych (długie weekendy) obowiązują inne ceny od regularnych.

REGULAMIN

 1. W dniu przybycia, Gość zobowiązany jest do zameldowania oraz zapłaty pozostałej części kwoty za wykupioną usługę.
 2. W przypadku rezygnacji z przyjazdu z przyczyn od nas niezależnych zadatek nie ulega zwrotowi, a w sytuacji wcześniejszego wyjazdu, należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.
 3. Pokoje wynajmowane są na doby.
 4. Doba zaczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o 12.00 w ...

Cennik - informacje:

Rezerwacja pobytu jest obowiązująca po wpłacie zaliczki w wysokości 30 % ceny noclegów w przeciągu 48 godzin od dokonania rezerwacji. Pozostałą kwotę należy uregulować gotówką w dniu zameldowania.

W okresach świątecznych i specjalnych (długie weekendy) obowiązują inne ceny od regularnych.

REGULAMIN

 1. W dniu przybycia, Gość zobowiązany jest do zameldowania oraz zapłaty pozostałej części kwoty za wykupioną usługę.
 2. W przypadku rezygnacji z przyjazdu z przyczyn od nas niezależnych zadatek nie ulega zwrotowi, a w sytuacji wcześniejszego wyjazdu, należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.
 3. Pokoje wynajmowane są na doby.
 4. Doba zaczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o 12.00 w dniu wyjazdu.
 5. Rezerwacja pobytu uznawana jest za obowiązującą po wpłacie zaliczki w wysokości 30% ceny noclegów w przeciągu 48 godz. od dokonania rezerwacji.
 6. Śniadania serwowane są w sali jadalno- rekreacyjnej w wyznaczonych przedziałach czasowych tj. od 8.00 do 10.00
 7. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 6.00 dnia następnego za wyjątkiem imprez okolicznościowych ustalonych wcześniej z gospodarzami. W sytuacji późnego powrotu do obiektu prosimy o zamykanie bramy wjazdowej do posesji, a drzwi wejściowych na klucz.
 8. Zgubienie kluczy do obiektu wiąże się z koniecznością zapłaty za wymianę wkładek.
 9. Rodzice/ Opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za pobyt dzieci i ich bezpieczeństwo.
 10. Goście zobowiązani są używać pokoju zgodnie z jego przeznaczeniem. Podczas pobytu nie można udostępniać pokoju osobom trzecim.
 11. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Palić można jedynie na zewnątrz w miejscach do tego wyznaczonych.
 12. Ze względów bezpieczeństwa przeciwpożarowego w pokojach nie używamy żelazek, grzałek i innych urządzeń. Korzystamy z nich w miejscach wyznaczonych przez gospodarzy.
 13. Goście są odpowiedzialni za utrzymanie czystości i porządku w kwaterze oraz zobowiązani do należytego zachowania, którym nie będą zakłócać spokoju i pobytu innych Gości. Gospodarze mogą odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która naruszyła tę zasadę.
 14. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z jego winy i zobowiązany do niezwłocznego powiadomienia o tym właściciela obiektu.
 15. Gospodarze zobowiązani są bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku.
 16. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości. Opuszczając pokój Gość powinien wyłączyć światło, zakręcić krany, zamknąć okna i drzwi na klucz. Wszelkie rzeczy wartościowe należy zdeponować po uzgodnieniu u gospodarzy obiektu.
 17. Do dyspozycji Gości udostępnia się parking. Parking jest bezpłatny, ogrodzony, jednakże pojazdy pozostawione na parkingu nie są strzeżone. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wyrządzone na pojazdach przez osoby trzecie.
 18. Goście zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych, a w wyjątkowych sytuacjach- stosować się do próśb gospodarzy
 19. Wynajmujący obiekt Gość równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem pobytu w Gospodarstwie Agroturystycznym „Pod Jabłonią” i akceptuje go w całości.
 20. W związku z obecną sytuacją pandemiczną w obiekcie wdrożone zostały wszystkie zalecane przez GIS wytyczne szczegółowo opisane 8 maja 2020 roku w zakładce ''Aktualności'' pod tytułem ''Bezpieczna Kwatera''. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ich treścią i załącznikami.

60

Kalendarz dostępności

- Termin zajęty
- Termin dostępny

Zapytaj o kwaterę