Bieliczak wyciąg narciarski w Bielicach.

Bielice 5a, 57-550 Stronie Śląskie, woj. dolnośląskie
Tel: 74 814 27 20
Email:

Obiekt: Sezonowy

Bezpłatny parking Języki: angielski

Opis obiektu

Bieliczak wyciąg narciarski w Bielicach.

Do dyspozycji Narciarzy i Snowboarderów jest duży wyciąg orczykowy typu kotwica  i mały wyciąg szkoleniowy, cztery trasy narciarskie. Długość wyciągu głównego 355m, średnie nachylenie stoków 24%, różnica wysokości między stacją dolną a górna 83m. Stok główny  i szkoleniowy są sztucznie naśnieżane i oświetlone. Wszystkie trasy są regularnie ratrakowane. 

W ramach odpoczynku zapraszamy wszystkich do Baru Bieliczak, który znajduje się w budynku dolnej stacji wyciągu razem z kasą biletową. W barze można się zagrzać i odpocząć przy kominku,  wypić pyszna zimową herbatkę, która jest naszą specjalnością i najlepiej smakuje na stoku. Serwujemy też kawę ze świeżo mieloną kawą, gorącą czekoladę, grzane wino i inne napoje. Nasze menu jest proste: świeże frytki, domowa zupa, zapiekanki z pieca, chleb, z własnej roboty smalcem lub kiełbasa z grilla. Dla uzupełnienia poziomu cukru proponujemy słodkie przekąski.

Z uwagi na łatwy i średni stopień trudności naszych stoków Bieliczak jest doskonałym miejscem dla osób stawiających pierwsze kroki na nartach. Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonych Instruktorów narciarstwa i snowboardu, którzy naucza Państwa jazdy na nartach i snowboardzie lub pomogą odświeżyć już dawniej zdobyte umiejętności.  Nauka dla początkujących odbywa się na małym wyciągu szkoleniowym, kolejne etapy nauki są prowadzone na głównym stoku.

Zachęcamy do skorzystania z oferty wypożyczalni sprzętu sezonowego. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba zabierać sprzętów ze sobą. W ofercie znajdą Państwo: deski snowboardowe, narty zjazdowe , narty biegowe dla dzieci i dorosłych, kije, buty, kaski, gogle.

Wypożyczalnia jest zaopatrzona w sprzęty dla każdej grupy wiekowej. Asortyment jest dostosowany do dzieci i osób dorosłych. Bardzo często z oferty korzystają osoby, które dopiero zaczynają się uczyć jazdy na nartach lub desce. Wówczas kupowanie sprzętów nie ma sensu ponieważ nie można jeszcze określić, czy ktoś na poważnie będzie chciał kontynuować. Wypożyczenie jest natomiast tanie i daje możliwość spróbowania swoich sił na stoku.

Lokalizacja