133
Cena od: 50.00zł
Zobacz zdjęcia

Agroturystyka Biziorówka

Ikona - Mieszkania (2) Mieszkania (2) Ikona - Max 9 osób Max 9 osób Ikona - Łazienka (2) Łazienka (2)

Mariola Bizior

Obrocz 135, 22-470 Zwierzyniec, lubelskie

Tel: 505 338 099, 602 407 459

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Agroturystyka Biziorówka na Roztoczu

Kwatera położona jest na skraju miejscowości Obrocz, w sąsiedztwie lasu i malowniczych pól obrockich (ze wzniesieniami ponad 300 m n.p.m.). Na polach i obrzeżach lasu można napotkać wiele unikatowych roślin i ziół. W pobliżu znajduje się wiele interesujących miejscowości (Zamość, Szczebrzeszyn, Józefów, Krasnobród, Zwierzyniec) przyciągających turystów swoimi zabytkami, lokalną kuchnią i wyjątkowymi wydarzeniami (m.in. festiwal literacki i filmowy). Jest też wiele tras spacerowych, rowerowych oraz baza spływów kajakowych w Obroczy. Kwatera Biziorówka położona jest też w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, w pobliżu dwóch rezerwatów ścisłych (Czerkies i Nart).

Oferta skierowana jest dla rodzin z dziećmi i bez dzieci, dla grzybiarzy oraz osób które lubią spędzać czas na rowerach, kajakach lub spacerować po roztoczańskich traktach. Gospodarze są przewodnikami po Roztoczańskim Parku Narodowym, dlatego każdy pobyt w Biziorówce jest okazją do poznania bogatej historii i kultury regionu. Najciekawsze atrakcje i krótką historię Obroczy można znaleźć w napisanym przez gospodarzy autorskim przewodniku „Leśne historie”.

Kwatera jest członkiem Stowarzyszenie Kwaterodawców Miasta i Gminy Zwierzyniec 

Agroturystyka Roztocze, Puszcza Solska, agroturystyka Zwierzyniec, noclegi Roztocze

Ikona języków obcych Języki: angielski
Ikona - Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Sprzęt do prasowania Sprzęt do prasowania Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie
Oferujemy transport

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie - Apartament nr 1

Mieszkanie

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 6 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 2 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 41.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Apartament nr 2

Mieszkanie

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 1 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 19.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie. W kwaterze znajdują się dwie odpowiednio wyposażone kuchnio-jadalnie (kuchenki, lodówki, garnki, naczynia, sztućce itp.), w których można samodzielnie przygotowywać posiłki.

 

możliwość parzenia kawy/herbaty dostęp do kuchni aneksy kuchenne w domkach/pokojach lodówka płyta kuchenna naczynia/sztućce odległość do sklepu - 5km odległość do restauracji - 5km

Wypoczynek i rekreacja

Biziorówka i okolice.

Ciepłe wieczory można spędzać na jednym z dwóch dużych tarasów lub w wygodnej wiacie grillowej z miejscem przygotowanym do rozpalenia ogniska. Przy kwaterze znajduje się również boisko, huśtawka ogrodowa i parking.

Roztocze

Roztocze to jeden z najpiękniejszych regionów Polski! Wciąż nieodkryte, ma wiele do zaoferowania zarówno dla miłośników biernego, jak i aktywnego wypoczynku. Ci, którzy preferują ruch na świeżym powietrzu odnajdą się doskonale na okolicznych szlakach turystycznych, aktywnie spędzą czas na rowerach (sąsiedztwo szlaku Green Velo) lub kajakach (spływy Wieprzem czy Tanwią). Wielbiciele zabytków i śladó...w historii znajdą coś dla siebie w pobliskim Zamościu (wspaniała renesansowa zabudowa Starego Miasta) czy Zwierzyńcu (barokowy kościół na wodzie, pomniki przyrody czy pozostałości po Ordynacji Zamojskiej). Roztocze to także idealne miejsce dla miłośników filmu (Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu) i literatury (Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie). Przyjedź i przekonaj się, jak tu jest pięknie!

Plac zabaw dla dzieci Miejsce na grill/ognisko hamak sprzęt rekreacyjny taras biblioteczka

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 5km
  • Odległość do plaży/kąpielisk: 5km
  • Odległość do wyciągu narciarskiego: 15km
  • Odległość do sklepu: 5km
  • Odległość do PKS: 5km
  • Odległość do PKP: 5km
  • Odległość do basenu: 25km

Regulamin i ceny

55 zł od osoby za osobo-dobę lub 400 zł za oba apartamenty

Formy płatności: 30 % zadatku na rachunek podany na stronie www.bizior.pl pozostałą kwotę po przybyciu do kwatery w tym samym dniu. Zniżki dla małych dzieci do lat 5 po uzgodnieniu. Zwierzęta przyjmujemy po uzgodnieniu i za dopłatą. Doba rozpoczyna się od godz. 1400 i trwa do godz. 1100 następnego dnia.

50.00

Zapytaj o kwaterę