133
Cena od: 50.00zł
Zobacz zdjęcia

Agroturystyka Biziorówka

Ikona - Mieszkania (2) Mieszkania (2) Ikona - Max 9 osób Max 9 osób Ikona - Łazienka (2) Łazienka (2)

Mariola Bizior

Obrocz 135, 22-470 Zwierzyniec, lubelskie

Tel: 505 338 099, 602 407 459

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Biziorówka położona jest na skraju miejscowości Obrocz, w sąsiedztwie lasu i malowniczych pól obrockich (ze wzniesieniami ponad 300 m n.p.m.). Na polach i obrzeżach lasu można napotkać wiele unikatowych roślin i ziół. W pobliżu znajduje się wiele interesujących miejscowości (Zamość, Szczebrzeszyn, Józefów, Krasnobród, Zwierzyniec) przyciągających turystów swoimi zabytkami, lokalną kuchnią i wyjątkowymi wydarzeniami (m.in. festiwal literacki i filmowy). Jest też wiele tras spacerowych, rowerowych oraz baza spływów kajakowych w Obroczy. Kwatera Biziorówka położona jest też w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, w pobliżu dwóch rezerwatów ścisłych (Czerkies i Nart).

Oferta skierowana jest dla rodzin z dziećmi i bez dzieci, dla grzybiarzy oraz osób które lubią spędzać czas na rowerach, kajakach lub spacerować po roztoczańskich traktach. Gospodarze są przewodnikami po Roztoczańskim Parku Narodowym, dlatego każdy pobyt w Biziorówce jest okazją do poznania bogatej historii i kultury regionu. Najciekawsze atrakcje i krótką historię Obroczy można znaleźć w napisanym przez gospodarzy autorskim przewodniku „Leśne historie”.

Kwatera jest członkiem Stowarzyszenie Kwaterodawców Miasta i Gminy Zwierzyniec 

Agroturystyka Roztocze, Puszcza Solska, agroturystyka Zwierzyniec, noclegi Roztocze

Ikona - Bezpieczna kwateraBezpieczna kwatera

Ikona języków obcych Języki: angielski
Ikona - Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Sprzęt do prasowania Sprzęt do prasowania Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie
Oferujemy transport

Bezpieczna kwatera

Funkcjonowanie „Biziorówki” w trakcie epidemii COVID-19
w Polsce (oparte na zalecenia GIS-u dla turystyki wiejskiej)
*Preferujemy przyjazdy rodzinne.
*Zapewniamy  mydło, środki do dezynfekcji rąk i powierzchni, instrukcje prawidłowego mycia rąk.
W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, nie wpuszczamy gości na teren obiektu.
Zalecamy:
1. Utrzymanie fizycznej odległości pomiędzy gośćmi/klientami, przynajmniej 2 m.
2. Samodzielne przygotowywanie posiłków.
3. Samodzielne zwiedzanie gospodarstwa.
4. Zminimalizowanie kontaktu z gospodarzami.
5. Częste wietrzenie użytkowanych pomieszczeń.
Promujemy:
1. Regularne i dokładne mycie rąk pr...zez osoby przebywające na terenie obiektu: mycie wodą z mydłem lub zdezynfekowanie dłoni środkiem na bazie alkoholu – środki te wraz z instrukcjami są dostępne w naszym obiekcie.2. Przestrzegania zasad ochrony podczas kichania i kaszlu.3. Informowanie i egzekwowanie obowiązku zasłaniania ust i nosa (maseczką lub szalikiem) przez każdą osobę przebywającą w obiekcie turystyki wiejskiej.4. Unikania dotykania dłońmi okolic twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu.

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie - Apartament nr 1

Mieszkanie

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 6 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 2 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 41.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Apartament nr 2

Mieszkanie

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 1 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 19.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie. W kwaterze znajdują się dwie odpowiednio wyposażone kuchnio-jadalnie (kuchenki, lodówki, garnki, naczynia, sztućce itp.), w których można samodzielnie przygotowywać posiłki.

 

możliwość parzenia kawy/herbaty dostęp do kuchni aneksy kuchenne w domkach/pokojach lodówka płyta kuchenna naczynia/sztućce odległość do sklepu - 5km odległość do restauracji - 5km

Wypoczynek i rekreacja

Dom otacza duże, ogrodzone podwórko z ogrodem pełnym pachnących ziół i kwiatów. Ciepłe wieczory można spędzać na jednym z dwóch dużych tarasów lub w wygodnej wiacie grillowej z miejscem przygotowanym do rozpalenia ogniska. Przy kwaterze znajduje się również boisko, huśtawka ogrodowa i parking.

Plac zabaw dla dzieci Miejsce na grill/ognisko hamak sprzęt rekreacyjny taras biblioteczka

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 5km
  • Odległość do plaży/kąpielisk: 5km
  • Odległość do wyciągu narciarskiego: 15km
  • Odległość do sklepu: 5km
  • Odległość do PKS: 5km
  • Odległość do PKP: 5km
  • Odległość do basenu: 25km

Regulamin i ceny

55 zł od osoby za osobo-dobę lub 400 zł za oba apartamenty

Formy płatności: 30 % zadatku na rachunek podany na stronie www.bizior.pl pozostałą kwotę po przybyciu do kwatery w tym samym dniu. Zniżki dla małych dzieci do lat 5 po uzgodnieniu. Zwierzęta przyjmujemy po uzgodnieniu i za dopłatą. Doba rozpoczyna się od godz. 1400 i trwa do godz. 1100 następnego dnia.

50.00

Zapytaj o kwaterę