Cena od: 50.00zł
Zobacz zdjęcia

Sielski Dworek

Ikona - Pokoje (1) Pokoje (1) Ikona - Max 10 osób Max 10 osób Ikona - Łazienka (1) Łazienka (1)

Krzysztof Płecha

Strażacka 15, 24-350 Chodel, lubelskie

Tel: 512 461 386

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Szukasz odpoczynku od zgiełku miasta dla siebie i rodziny? Chcesz zorganizować grilla wspólnie z przyjaciółmi? Świetnie trafiłeś!
Pokaźny, drewniany dom w otoczeniu lasów, nad rzeką Chodelką (miejscowość Majdan Borowski), to gwarancja ciszy i spokoju.
Przekonasz się o tym przy wieczornej lampce wina i porannej kawie słuchając śpiewu ptaków.
Do dyspozycji cały 200-metrowy dom z następującym rozkładem pomieszczeń.
PARTER:
– przestronny 70-metrowy (!) salon z kominkiem i miejscem do wspólnego biesiadowania za stołem lub na parkiecie
– w pełni wyposażona kuchnia i łazienka;
PIĘTRO:
– 5 sypialni z łazienkami w 4 z nich dostęp do balkonów.
Z tyłu domu ogromny taras z grillem, stołem i kanapami wypoczynkowymi, z bezpośrednim zejściem na szeroką, trawiastą działkę, gdzie pograsz w piłkę, siatkówkę, badmintona czy po prostu poczytasz książkę na wygodnym leżaku
Dom położony jest na skarpie, poniżej której znajduje się prywatny staw z wodospadem oraz dostępem do rzeki.
Bezproblemowy, szybki dojazd – wystarczy zjechać z obwodnicy na trasie Lublin-Opole Lubelskie w miejscowości Chodel. Nasz dom to także świetne miejsce wypadowe do Sandomierza, Kazimierza Dolnego czy Nałęczowa.

Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie - Domek na wyłączność

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 10 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 0 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji

Wyżywienie

Bardzo duża kuchnia w pełni wyposażona.

możliwość parzenia kawy/herbaty dostęp do kuchni lodówka płyta kuchenna naczynia/sztućce

Wypoczynek i rekreacja

Chodel to obecnie wieś letniskowa z zalewem i kąpieliskiem na rzece Chodelce, usytuowana około piętnastu kilometrów od Opola Lubelskiego. Co ciekawe, niegdyś miejscowość posiadała prawa miejskie i stanowiła szlachecki majątek prywatny. Do dziś zachował się typowo miejski układ urbanistyczny, z rynkiem i przylegającymi do niego budynkami. W zabudowie rynku szczególną uwagę zwraca gotycko-renesansowy Kościół Trójcy Świętej i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W bryle szesnastowiecznej świątyni dominuje 35-metrowa wieża. Zwiedzając imponujące wnętrze kościoła, warto przyjrzeć się barokowemu ołtarzowi głównemu oraz siedemnastowiecznej chrzcielnicy.

Nieopodal chodelskiego rynku znajduje się kompleks stawów rybnych. Na jednej z wysepek zacho...wały się ruiny jezuickiego Kościoła Matki Boskiej Loretańskiej. Świątynia znana była z przywiezionego z Rzymu słynącego cudami obrazu Matki Boskiej Loretańskiej, będącego obiektem kultu ludności lokalnej. Dziś obraz można podziwiać w Kościele Trójcy Świętej i Narodzenia NMP. Wyspa z kościelnymi ruinami to jedno z piękniejszych i zarazem najbardziej klimatycznych miejsc w okolicy. Chodel to także raj dla wędkarzy. Nad chodelskim zalewem regularnie są organizowane zawody wędkarskie. Jest to również ulubione miejsce turystów i mieszkańców szukających ochłody w letnie upały. Istnieje tu plaża, strefa kąpielowa, ścieżki spacerowe oraz szereg udogodnień.

Miejsce na grill/ognisko salon taras

Lokalizacja

Regulamin i ceny

50.00

Zapytaj o kwaterę