204
Cena od: 70.00zł
Zobacz zdjęcia

Jarzębinka

Ikona - Mieszkania (2) Mieszkania (2) Ikona - Max 17 osób Max 17 osób Ikona - Łazienka (2) Łazienka (2) Ikona - Wyżywienie w obiekcie Wyżywienie w obiekcie

Krystyna Drąg

ul. Derdowskiego 15a, 83-441 Wiele, pomorskie

Tel: 602 305 330

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Jarzębinka - Nasz 2 piętrowy dom znajduje się w centrum wsi - 100 m od  Jeziora Wielewskiego.

Jarzębinka to apartament z widokiem na jezioro, oferuje noclegi w malowniczej wsi Wiele na Kaszubach. Dogodne miejsce wypadowe do zwiedzania miast np.: Kościerzyna lub Bytów znanego z Zamka Krzyżackiego. Znajdujący się blisko Wdzydzki Park Krajobrazowy zachwyci swoją bogatą florą i fauną nie jednego miłośnika przyrody. 

Wynajmujemy 2 apartamenty:

 1. Apartament z widokiem na jezioro o powierzchni 125m2 usytuowany jest na 2 piętrze i składa się z 4 pokoi z łazienkami, dużego salonu z aneksem wypoczynkowym oraz aneksem kuchennym w pełni wyposażonym. Przeznaczony do 13 osób.
 2. Apartament z balkonem – czteroosobowy - o powierzchni 45 m2 usytuowany jest na 1 piętrze i składa się z dwóch sypialni, aneksu wypoczynkowego, aneksu kuchennego i łazienki.

Jarzębinka jest idealnym miejscem do kameralnych spotkań rodzinnych czy grup przyjaciół do 17 osób. Można zorganizować sobie wycieczkę, wynajmując busa z pobliskiej firmy przewozowej lub wybrać się na spływ kajakowy rzeką Wdą lub Kanałem Brdy.

W apartamencie na 2 piętrze ogromnym atutem jest duży salon z kominkiem grzewczym, aneksem wypoczynkowym i kuchennym, z którego wchodzi się bezpośrednio do czterech pokoi z łazienkami. Pokoje wyposażone standardowo: łóżka, szafa, lampki nocne, fotele. We wszystkich oknach są moskitiery. W salonie przy dużym stole można biesiadować, mając pod kontrolą śpiące pociechy, ponieważ podwójne drzwi do pokoi wyciszają odgłosy zewnętrzne. W dni deszczowe dzieci mogą korzystać do zabawy z dużego pomieszczenia i nie muszą biegać po mokrej trawie.

Drugi apartament na 1 piętrze zapewnia pełną swobodę, a loggia z widokiem na jezioro pozwala spędzać czas na świeżym powietrzu, szczególnie wieczorami, mając pod opieką śpiące pociechy.

Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Sprzęt do prasowania Sprzęt do prasowania Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
 • segregacja śmieci
 • Energooszczędne oświetlenie
 • fotowoltaika.

Gwarantujemy jakość

Kategoria:
Słoneczko określające kategorię kwatery Słoneczko określające kategorię kwatery
Ikona - Wypoczynek na wsi

Można się rozkoszować ciszą wiejskiej okolicy, pięknem  natury i bogactwem lokalnej kultury. Dla naszych gości jest to gwarancja oczekiwanego standardu bazy noclegowej i oferowanych usług, satysfakcja z komplementarnej oferty, skutkująca chęcią powrotu. Kategoryzacja naszego obiektu wiąże się z utrzymaniem jakości usług w obiekcie oraz spełnieniem wymagań wyposażenia pokoi, zaplecza, kuchni, jak również infrastruktury na zewnątrz. Zapewniamy gościom warunki do bezpiecznego wypoczynku. W obiekcie regulaminy pobytu, brak negatywnego oddziaływania lub dokuczliwość otoczenia. Dostęp do urządzeń umożliwiających przygotowanie gorących napojów przez gości, lodówki, telefonu w nagłych przypadkach.

Dla grzybiarzy

Miłośnicy grzybobrania mają możliwość przerobienia swoich zbiorów: ususzenia w suszarnia na kilka dużych sit - opłata za prąd, w specjalnej kuchni można przygotować przetwory z grzybów lub dania do bezpośredniego spożycia. Wracamy do domu z zapasem przetworów dla siebie i rodziny.

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie - Apartament z widokiem na jezioro

Mieszkanie

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 13 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 7 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 3 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 125.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Apartament z balkonem - czteroosobowy

Mieszkanie

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 4 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 45.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji

Wyżywienie

Po wcześniejszym uzgodnieniu oferujemy wyżywienie w dowolnej konfiguracji. Posiłki serwowane są w jadalni znajdującej się na parterze z wejściem z ogrodu. Obiad składa się z 3 dań: zupy, drugiego dania, deseru i kompotu. Na śniadania i kolację serwowany jest zawsze ciepły posiłek. Istnieje też możliwość samodzielnego przygotowania posiłków. Każdy apartament wyposażony jest w aneks kuchenny oraz naczynia.

Śniadania 40.00zł Obiady 50.00zł Obiadokolacje 50.00zł
możliwość parzenia kawy/herbaty dostęp do kuchni aneksy kuchenne w domkach/pokojach lodówka płyta kuchenna naczynia/sztućce odległość do sklepu - 0km odległość do restauracji - 5km

Wypoczynek i rekreacja

Duża wiata w ogrodzie pozwala biesiadować przy grillu nawet w deszczowe dni. Tam też znajduje się wejście do jadalni dla gości wykupujących wyżywienie. Obok jest miejsce zabaw dla dzieci: piaskownica, hamak, koń-bujak, trampolina.

Latem na strzeżoną plażę z pięknym kąpieliskiem mamy tylko 250 m, a na łączkę przy jeziorze 100m. Na plaży korzystamy z pełnej infrastruktury: przebieralnia, wc, prysznic na powietrzu, wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych, pomost., siłownia zewnętrzna, mała gastronomia Oszczędzamy na dojazdach i opłatach parkingowych, ponieważ w strojach plażowych spacerkiem idziemy 4 min.

Plaża idealna szczególnie dla dzieci i seniorów, ponieważ można upajać się promieniami słońca lub rozkoszować cieniem brzóz l...ub sosen. Wiele, to miejsce dla osób uwielbiających czyste powietrze. Co o tym świadczy? Brodaczka zwyczajna – porost który jest gatunkiem wskaźnikowym, jeśli chodzi o zanieczyszczenie powietrza dwutlenkiem siarki. Ma bardzo wysokie wymagania. Aby mogła czuć się swobodnie potrzebuje bardzo czystego powietrza. Jest pod ochroną, ginie w zanieczyszczonym powietrzu, dlatego najczęściej występuje w górach. Bliskość sceny nad jeziorem pozwala uczestniczyć w cyklicznych imprezach organizowanych przez gminę: Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Kaszubskie Spotkania z Folklorem Świata" - od środy do niedzieli w ostatnim tygodniu lipca. Zobaczymy artystów z różnych państw i kontynentów, a także polskie zespoły folklorystyczne z Kaszub. Co roku w pierwszy weekend sierpnia odbywa się Wielewski Turniej Gawędziarzy z różnych regionów Polski. któremu zawsze towarzyszy jarmark sztuki ludowej oraz występy artystyczne zespołu  "Kaszuby" z Wiela i Karsina,  

Miejsce na grill/ognisko hamak salon pokój telewizyjny

Lokalizacja

 • Odległość do restauracji: 5km
 • Odległość do jazdy konnej: 3km
 • Odległość do jeziora: <1km
 • Odległość do plaży/kąpielisk: <1km
 • Odległość do wyciągu narciarskiego: 45km
 • Odległość do sklepu: <1km
 • Odległość do PKS: <1km
 • Odległość do PKP: 17km
 • Odległość do basenu: 31km

Regulamin i ceny

Doba rozpoczyna się o godz. 15-tej w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 11-tej w dniu wyjazdu. Nie ma możliwości przyjazdu ze zwierzętami.
Szanowni Goście,
Zgodnie z zaleceniami GIS w sprawie funkcjonowania kwater wiejskich i gospodarstw agroturystycznych w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce oraz w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia tym wirusem zarówno Państwa jak i nas domowników podjęliśmy procedury bezpieczeństwa i prosimy o przestrzeganie poniższego regulaminu. 
W celu zminimalizowania kontaktów bezpośrednich z domownikami prosimy o samodzielne:
wietrzenie pokoi i holu.
utrzymanie w czystości pokoi i toalet oraz ich dezynfekowanie. Odkurzacz dostępny w holu, środki czystości w łazienkach.
regularne zmywanie i dezyn...

Doba rozpoczyna się o godz. 15-tej w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 11-tej w dniu wyjazdu. Nie ma możliwości przyjazdu ze zwierzętami.
Szanowni Goście,
Zgodnie z zaleceniami GIS w sprawie funkcjonowania kwater wiejskich i gospodarstw agroturystycznych w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce oraz w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia tym wirusem zarówno Państwa jak i nas domowników podjęliśmy procedury bezpieczeństwa i prosimy o przestrzeganie poniższego regulaminu. 
W celu zminimalizowania kontaktów bezpośrednich z domownikami prosimy o samodzielne:
wietrzenie pokoi i holu.
utrzymanie w czystości pokoi i toalet oraz ich dezynfekowanie. Odkurzacz dostępny w holu, środki czystości w łazienkach.
regularne zmywanie i dezynfekowanie blatu kuchennego oraz stołu w aneksie wypoczynkowym.
segregowanie śmieci zgodnie z opisami na pojemnikach i wrzucanie zawiązanych worków ze śmieciami do odpowiednich pojemników znajdujących się na zewnątrz budynku.
W razie potrzeby kontaktowanie się z gospodarzem pod nr
W kontaktach osobistych korzystanie ze środków do dezynfekcji rąk, maseczek ochronnych, rękawic jednorazowych.
W celu zminimalizowania ryzyka wzajemnego zakażenia się koronawirusem wśród Gości prosimy o:
noszenie osłon nosa i ust w kontaktach z osobami spoza rodziny.
utrzymywanie bezpiecznej odległości w kontaktach z innymi gośćmi (rekomendowane 2 m )
częste, regularne i dokładne mycie rąk oraz ich dezynfekowanie zgodnie z instrukcją znajdującą się przy umywalce.
zakrywanie podczas kaszlu i kichania ust i nosa zgiętym łokciem lub chusteczką – jak najszybciej wyrzucenie jej do zamkniętego kosza i umycie rąk.
niedotykanie dłońmi okolic twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu.
bezwzględny zakaz przyjmowania osób spoza obiektu, jako swoich gości.
w przypadku wystąpienia niepokojących objawów należy skontaktować się telefonicznie ze stacją sanitarno-epidemiologiczną, oddziałem zakaźnym, a w razie pogarszania się stanu zdrowia zadzwonić pod nr 999 lub 112 i poinformować o podejrzeniu zakażenia koronawirusem. Poinformowanie też gospodarza obiektu pod nr
Zasady ogólne:
nieudostępnianie środków dezynfekujących dzieciom.
każdorazowo przed wejściem do obiektu korzystanie z pojemnika do dezynfekcji rąk znajdującego się przy wejściu.
maseczki, rękawice można zakupić w sklepie lub aptece.
Dziękujemy za stosowanie się do powyższych procedur i życzymy miłego wypoczynku.
Rezerwację potwierdzamy pisemnie po wpłacie 50% zadatku na konto. 

Doba w Apartamencie z widokiem na jezioro: 910 zł - maks 13 osób

Doba w Apartamencie z balkonem 320 zł - maks. 4 osoby

przelew

Kalendarz dostępności

- Termin zajęty
- Termin dostępny

Zapytaj o kwaterę