303
Cena od: 40.00zł
Zobacz zdjęcia

Pod Palmą

Halina i Piotr Pankros

Przybrodzin 6, 62-430 Powidz, wielkopolskie

Tel: 782 377 035

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Agroturystyka Palemka położona jest nad Jeziorem Powidzkim – największym i najczystszym jeziorem w Wielkopolsce. To idealne miejsce do uprawiania różnych form aktywności: pływania, żeglarstwa, nurkowania, windsurfingu, czy wycieczek rowerowych.

Przy plażach znajduje się czarter jachtów, szkoła windsurfingu oraz istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Na obszarze jeziora obowiązuje zakaz używania silników spalinowych, co sprawia, że miejsce to chętnie odwiedzają amatorzy wędkowania, a bliskość lasów zachęca do spacerów, biegania i zbierania grzybów. Krystalicznie czysta woda, bliskość lasów, świeże powietrze oraz miła rodzinna atmosfera pozwoli na wypoczynek i zregenerowanie sił w pełnym tego słowa znaczeniu. Pokoje znajdują się w parterowym budynku każdy z osobnym wejściem z zadaszonego tarasu z łazienkami, aneksami kuchennymi, przed każdym pokojem ławeczka ze stolikiem. Letnia kuchnia do dyspozycji turystów.

Kwaterodawca jest członkiem Stowarzyszenia Gospodarstw Agroturystycznych Wschodniej Wielkopolski - www.agroturystykawielkopolska.pl

Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie

Pokoje / domki / apartamenty

Brak zdefiniowanych pokoi

Wypoczynek i rekreacja

To idealne miejsce do uprawiania różnych form aktywności: pływania żeglarstwa, nurkowania i windsurfingu. Przy plaży jest możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Na obszarze jeziora obowiązuje zakaz używania silników spalinowych co sprawia, że miejsce to chętnie odwiedzają amatorzy wędkowania, natomiast bliskość lasów zachęca do spacerów czysta woda Jeziora Powidzkiego, świeże powietrze, bezpieczny kontakt ze zwierzętami, wszystko to pozwala gościom odpocząć i nabrać sił.
Powidzki Park Krajobrazowy to obszar godny polecenia ze względu na bogate walory przyrodznicze
-Sanktuarium Maryjne w Licheniu
-Gniezno pierwsza stolica Polski, zabytki sakralne
-charakterystyczny krajobraz górniczy - odkrywka węgla brunatnego
-Rogowo-Zaurolandia
-...Biskupin-w okresie letnim dużą atrakcją jest możliwość przejazdu zabytkową kolejką wąskotorową-jeszcze wiele innych wartych zobaczenia i poznania zakątków zadbanej,czystej i gościnnej Wielkopolski

Plac zabaw dla dzieci Miejsce na grill/ognisko zbieranie warzyw i owoców pomoc w pracach rolnika

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 1km
  • Odległość do jeziora: 1km
  • Odległość do plaży/kąpielisk: 1km
  • Odległość do sklepu: 1km
  • Odległość do PKS: <1km

Zapytaj o kwaterę