306
Cena od: 50.00zł
Zobacz zdjęcia

Zakątek

Ikona - Wyżywienie w obiekcie Wyżywienie w obiekcie

Wacław Żuk

Tarnówka 18, 62-660 Dąbie, wielkopolskie

Tel: 607 808 103, 63 271 91 32

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Zakątek położony jest we wschodniej Wielkopolsce. Z dala od ruchliwej drogi, otoczone polami i łąkami. Tereny te słyną z pięknych krajobrazów przeplatanych licznymi zabytkami, ładnych kompleksów leśnych, rzadkich gatunków ptaków. Dąbie leży u zbiegu kilku krain geograficznych ramy Krakowskiej, Kotliny Oświęcimskiej, Kotliny Sandomierskiej, Pogórza Zachodniobeskidzkiego, Wyżyny Krakowsko Częstochowskiej. Znajdujemy się 6km od trasy Warszawa-Poznań, 6km od autostrady A2, 60km od Łodzi, 160km od Warszawy, 160km od Poznania, 45km od Lichenia. Blisko stąd do wspaniałych atrakcji Uniejowa i Koła.
Działalność agroturystyczną opieramy przede wszystkim na rekreacji przyjaznej środowisku, zdrowej i ekologicznej żywności oraz aktywnym wypoczynku. Wokół naszego gospodarstwa agroturystycznego roztaczają się piękne malownicze widoki wsi polskiej. W okolicy znaleźć można bez trudu liczne trasy rowerowe i spacerowe.
Na terenie gospodarstwa znajduje się duży plac rekreacyjny, altana z kominkiem, chata grillowa i sala biesiadna. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia rowerów. Hotel przy pełnym wykorzystaniu dostawek i łóżek małżeńskich w pokojach i apartamentach może przyjąć do 60 Gości.

Kwatera jest członkiem Stowarzyszenia Gospodarstw Agroturystycznych Wschodniej Wielkopolski - www.agroturystykawielkopolska.pl

Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie

Pokoje / domki / apartamenty

Brak zdefiniowanych pokoi

Wyżywienie

Śniadania 25.00zł Obiady 30.00zł Obiadokolacje 35.00zł
możliwość parzenia kawy/herbaty odległość do sklepu - 2km odległość do restauracji - 4km

Wypoczynek i rekreacja

W ramach oferty agroturystycznej dla naszych Gości organizujemy ogniska, grille, spotkania towarzyskie, pikniki, uroczystości rodzinne i firmowe, szkolenia, konferencje oraz wesela.
Stwarzamy miłą atmosferę. Naszym celem jest zadowolenie Państwa z pobytu w naszym gospodarstwie. Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.
Niedaleko nas:
Termy Uniejów - 14km od naszego gospodarstwa agroturystycznego znajduje się jedna z największych atrakcji Uniejowa - aquapark, kompleks basenów i baseny termalne Uniejów. Szczegóły oferty znajdą państwo na stronie Term Uniejów.
Zbiornik wodny Jeziorsko - Jeziorsko przyciąga amotorów wypoczynku nad wodą. To idealne miejsce dla myśliwych, wędkarzy, żeglarzy i motorowodniaków. Odległość 32k...m.Dąbie - W Dąbiu krzyżują się drogi wojewódzkie: 263 Słupca-Ślesin-Sompolno-Kłodawa-Dąbie oraz 473 Koło-Dąbie-Uniejów-Balin-Szadek-Łask. Do najciekawszych atrakcji, oprócz licznych zabytków sakralnych, zaliczyć można Dąbskie Błota. Teren włączony został do sieci Natura 2000 i obejmuje obszar 700 ha. „Dąbskie Błota” uznawane są za jedne najwartościowszych awifaunistycznych terenów w dolinie Neru.Łęczyca - Nazywana jest królewskim miastem. Wśród głównych atrakcji Łęczycy jest Zamek Królewski wybudowany w latach 1357 -1370 oraz mury okalające gród. W centrum Łęczycy znaleźć można piękny rynek oraz efektowny ratusz. Odległość 30km.Kopalnia soli w Kłodawie - najgłębiej położona podziemna trasa turystyczna na świecie (ponad 600m pod ziemią). Długość trasy w kopalni to 1,5km. Zwiedzanie zajmuje ok. 2h. Odległość 19km.Koło - Średniowieczny zamek w Kole znajduje się na niewielkim wzniesieniu w zakolu Warty. Ruiny zamku położone są około 3 km od centrum Koła. Odległość 19km.Piątek - Geometryczny środek Polski. Znajduje się 49km od Dąbia. 

Plac zabaw dla dzieci Rowery Miejsce na grill/ognisko taras

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 4km
  • Odległość do sklepu: 2km
  • Odległość do PKP: 7km

Regulamin i ceny

Dla zorganizowanych grup i gości przebywających w naszym gospodarstwie poza sezonem ceny uzgadniamy indywidualnie.
W razie skrócenia pobytu nie zwracamy opłaconej należności za niewykorzystane dni.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o godzinie 12.00. 
Dzieci 3 - 7 lat - 40 zł w pokoju z rodzicami

Zapytaj o kwaterę