310
Cena od: 40.00zł
Zobacz zdjęcia

Gospodarstwo Agroturystyczne Mierzejewscy

Grażyna i Sławomir Mierzejewsc

Giewartów, ul. Armii Krajowej 29, 62-402 Ostrowite, wielkopolskie

Tel: 509 174 521, 63 276 61 50

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Giewartów to urokliwa miejscowość położona nad jeziorem Powidzkim, gmina Ostrowite, województwo wielkopolskie. W okolicach znajdziecie Państwo piękne lasy pełne grzybów, wody przyjazne wędkarzom, czysty akwen dla płetwonurków oraz prawdziwy raj dla żeglarzy i każdego kto ceni kontakt z przyrodą. 

Gospodarstwo Agroturystyczne znajduje się w pobliżu (100m) od Jeziora Powidzkiego. Aby dojść do jeziora należy najpierw przejść przez ulicę.
Posiadamy 4 pokoje, każdy z własną łazienką, tv, lodówką oraz aneksem kuchennym. Pokoje są 2,3 lub 4 osobowe w tym jeden z łóżkiem piętrowym. Pokoje te znajdują się w osobnym budynku i każdy z nich ma osobne wejście.
Dodatkowo mamy pokój, który idealnie nadaje się na upalne dni. Jest to pokój - prawie jak w piwnicy. Również z aneksem kuchennym i łazienką.
Naprzeciw pokoi mieści się domek drewniany z dwoma osobnymi wejściami. Wyposażony jest tak jak pozostałe pokoje.
W naszym domu na drugim piętrze znajduje się apartament dla rodziny wielopokoleniowej, są  tam 3 pokoje sypialne, hol z aneksem kuchennym, TV,  łazienka i balkon do dyspozycji gości.
Dla osób lubiących ciszę, mamy do wynajęcia samodzielny domek z 2 pokojami, łazienką i kuchnią oddalony ok. 1,5 km od naszego gospodarstwa. Położony w miejscowości Kochowo, w otoczeniu lasów.

Obiekt jest członkiem Stowarzyszenia Gospodarstw Agroturystycznych WSCHODNIEJ WIELKOPOLSKI - http://www.agroturystykawielkopolska.pl/

Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie

Pokoje / domki / apartamenty

Brak zdefiniowanych pokoi

Wypoczynek i rekreacja


Dlaczego warto do nas przyjechać:

Przyjechać warto ze względu na czystość Jeziora Powidzkiego (1 klasa czystości wody). Można również pożeglować, popływać łódką bądź rowerem wodnym oraz są ścieżki rowerowe i spacerowe dla chcących spędzić aktywnie czas oraz kąpieliska dla dzieci (łagodne zejścia do wody). W odległości ok. 1,5km znajdują się lasy - jesienią jest to raj dla łasuchów maślaków, oprócz tego dary takie jak: jeżyny, jagody.

Atrakcje w pobliżu:
W regionie znajduję się wiele miejscowości ciekawych przyrodniczo i turystycznie. Zacząwszy od tego, że nasze gospodarstwo znajduję się w Powidzkim Parku Krajobrazowym, w odległości około 30 km znajduje się Licheń jak i Gniezno oraz klasztor w Lądzie około 25 km i wiele innych ...miejscowości ciekawych do zwiedzania.

Plac zabaw dla dzieci Miejsce na grill/ognisko

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 1km
  • Odległość do jazdy konnej: 3km
  • Odległość do jeziora: <1km
  • Odległość do plaży/kąpielisk: <1km
  • Odległość do sklepu: 1km

Zapytaj o kwaterę