313
Cena od: 45.00zł
Zobacz zdjęcia

Pod Kasztanem

Ikona - Wyżywienie w obiekcie Wyżywienie w obiekcie

Jadwiga i Andrzej Szydłowscy

Cząstków 11, 62-650 Kłodawa, wielkopolskie

Tel: 609 855 438, 63 273 00 11

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Pod Kasztanami nie możemy zagwarantować Państwu sprzyjającej aury za oknem na czas zarezerwowanego wcześniej pobytu, chociaż bardzo byśmy tego pragnęli, ale za to z pełnym przekonaniem możemy zagwarantować niepowtarzalną domowa atmosferę i pogodę ducha na co dzień.

 Gospodarstwo zlokalizowane przy międzynarodowej trasie A2 (Berlin-Moskwa). Specyficzny mikroklimat - bogaty w jod. Do dyspozycji gości pięć pokoi w dwóch obiektach (w starym obiekcie trzy pokoje dla 2,3,4,5 osób; w nowym obiekcie dwa pokoje 3-osobowe z łazienkami). Telewizor w każdym pokoju. W starym obiekcie aneks kuchenny, wspólny węzeł sanitarny dla 3 pokoi. W nowym obiekcie nowoczesna sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem, oraz kominkowa sala biesiadna. Organizujemy konferencje, festyny, imprezy okolicznościowe, przyjęcia weselne, bankiety.

Przebywający u nas goście mogą liczyć na ognisko z kiełbaską i karkówką, a na zamówienie pieczone prosię. Dla gości nie posiadających środków lokomocji możliwość odebrania z dworca PKP i PKS z możliwością pokazania terenu. Serdecznie zapraszamy gwarantując najwyższą jakość i rodzinną atmosferę.

 

Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie
Oferujemy transport

Pokoje / domki / apartamenty

Brak zdefiniowanych pokoi

Wyżywienie

Atrakcyjna kuchnia na bazie własnych produktów,
Możliwość zakupu produktów gospodarskich - jaja, mleko,
Kuchnia typowo wielkopolska.
Specjalność gospodarstwa - pieczone prosię, szynki, indyki,

możliwość parzenia kawy/herbaty lodówka naczynia/sztućce odległość do restauracji - 3km

Wypoczynek i rekreacja

Możliwość uczestnictwa w pracach domowych, 0,5 hektarowy plac rekreacyjny z zarybionym stawe(możliwość wędkowania), dla wypoczywających w plenerze - dacze pod strzechą, ogród jordanowski dla dzieci, boisko sportowe, grill, ogniska, zimą kuligi, wycieczki piesze i rowerowe, imprezy okolicznościowe dla osób przebywających na wypoczynku, w ofercie podstawowej z wyżywieniem bezpłatny bufet owocowy, naturalne piękno kłodawskiej ziemi, przyjazny klimat i powietrze, gościnność, możliwość zjazdu do wyrobisk Kopalni Soli w Kłodawie, przejażdżki bryczką, jazda konna z instruktorem od kwietnia do listopada, plener z możliwością przyjęcia 150 osób z pełnym wyposażeniem.

Plac zabaw dla dzieci Miejsce na grill/ognisko zbieranie warzyw i owoców pomoc w pracach rolnika taras

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 3km
  • Odległość do PKS: 1km
  • Odległość do PKP: 5km

Zapytaj o kwaterę