335
Cena od: 150.00zł
Zobacz zdjęcia

Hermanns Hof 2

Ikona - Wyżywienie w obiekcie Wyżywienie w obiekcie

Katarzyna Herrmann

Kronowo 3a, 11-520 Ryn, warmińsko-mazurskie

Tel: 502 186 410, 87 421 44 61

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Urokliwa malutka wieś Kronowo jest wspaniałym miejscem na Twój wypoczynek. W ciszy, w otoczeniu lasów tuż nad pięknym, czystym i cichym jeziorem Dejguny.
Obiekt znajduje się w gospodarstwie rolnym prowadzonym przez właścicieli. Są to dwa całoroczne budynki, w których pokoje urządzone są bardzo schludnie i ze smakiem. Każdy pokój ma łazienkę i balkon z widokiem na jezioro.
Ofertę kierujemy do ludzi szukających spokojnego miejsca w bliskim sąsiedztwie lasów i jeziora. Oferujemy naszym gościom śniadania z produktami z własnej roboty oraz lokalnych wytwórni. Jest sauna gdzie wieczorem można spędzić miło i zdrowo czas.
W naszym pensjonacie posiadamy 8 pokoi dwuosobowych. Każdy z nich posiada wyjście na zadaszony taras z widokiem na jezioro Dejguny.
Ponadto w każdym znajduje się łazienka i aneks kuchenny o wysokim standardzie. 12 pokoi dostępne jest również w naszym drugim budynku

 

Ikona - Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Sprzęt do prasowania Sprzęt do prasowania Dostęp do pralki Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie

Gwarantujemy jakość

Kategoria:
Słoneczko określające kategorię kwatery Słoneczko określające kategorię kwatery Słoneczko określające kategorię kwatery
Ikona - Wypoczynek u rolnika

Czynne gospodarstwo z gwarancją jakości. Wspólnie można uczestniczyć w pracach polowych obserwować na co dzień prace związane z karmieniem i obrządkiem zwierząt gospodarskich. 
Możliwość doświadczenia wypoczynku w ciszy i spokoju, odkrywania na nowo relacji z naturą. Elementy dekoracyjne w obiekcie oraz poszczególnych pokojach, związane są z kultywowaniem rodzimych tradycji, kultury, etnografii. Siedlisko jest zagospodarowane tradycyjnie, a kwaterę otaczają tereny wiejskie. Prowadzona jest działalność rolna. Zwierzęta stanowiące atrakcję turystyczną, a także ogródek warzywny i rozwiązania ekologiczne w gospodarstwie. 

U rolnika

Gospodarstwo posiada zwierzęta: krowy mięsne Charolaise, konie lekkie, kury, koty. Uprawiamy ziemniaki oraz zboża na pasze dla zwierząt. Goście podczas pobytu mogą obcować z końmi i kotami. Mogą też zakupić bezpośrednio ziemniaki oraz inne sezonowe owoce i warzywa.

Pokoje / domki / apartamenty

Brak zdefiniowanych pokoi

Wyżywienie

W obiekcie jest kuchnia do dyspozycji gości ale serwujemy też śniadania. 

Zabierz smaki lata do domu „Zapamiętnik wakacyjny z Kronowa”
Na zamówienie:
– chleb od gospodyni (żytni na zakwasie)
– kiełbasa z dzika (wg zasobów)
– rogaliki Kasi
– miód z mazurskiej pasieki
– cytrynówka gospodarska (wg zasobów)
–  ziemniaki z pola
– jajka od szczęśliwych kur

Śniadania 30.00zł
możliwość parzenia kawy/herbaty dostęp do kuchni aneksy kuchenne w domkach/pokojach lodówka płyta kuchenna naczynia/sztućce odległość do sklepu - 4km odległość do restauracji - 4km

Wypoczynek i rekreacja

Atrakcją jest bliskość jeziora bardzo czystego i rybnego oraz las. Wiele ścieżek do wędrowania. Organizujemy spacer po gospodarstwie podczas którego gospodarz we własnej osobie opowiada historię gospodarstwa oraz wsi. opowieści  maja dalszy ciąg przy ognisku z kiełbaską na patyku.

NA TERENIE GOSPODARSTWA: własny port, miejsce na ognisko, parking, sala TV-SAT, jadalnia, wypożyczalnia kajaków, łodzi wiosłowych, canoo
Na terenie pensjonatu jest również pole namiotowe i karawaningowe. Można u nas także wypożyczyć rowery i wybrać się na niezapomnianą wycieczkę po pobliskich lasach. W pensjonacie jest także sala telewizyjna. Pensjonat Herrmann Hof oferuje swoim Gościom możliwość zabrania zwierząt domowych ze sobą na czas trwania urlopu. 
Przebywając w naszej a...groturystyce warto także zwiedzić bliższą i dalszą okolicę, ponieważ można tu znaleźć moc atrakcji dla całej rodziny miedzy innymi:- Kanał mazurski,- Świętą Lipkę,- Twierdzę Boyen w GIŻYCKU,- Mikołajki oraz Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie.  

Plac zabaw dla dzieci Miejsce na grill/ognisko hamak taras biblioteczka pokój telewizyjny

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 4km
  • Odległość do jazdy konnej: <1km
  • Odległość do jeziora: <1km
  • Odległość do plaży/kąpielisk: <1km
  • Odległość do sklepu: 4km
  • Odległość do PKS: 1km
  • Odległość do PKP: 4km

Regulamin i ceny

Możliwość zabrania zwierząt domowych za wcześniejszym uzgodnieniem - (dopłata)

150.00

Zapytaj o kwaterę