336
Cena od: zł
Zobacz zdjęcia

Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka

Ikona - Pokoje (1) Pokoje (1) Ikona - Max 10 osób Max 10 osób

Beata i Ryszard Raj

Kuty 15, 11-610 Pozezdrze, warmińsko-mazurskie

Tel: 609 564 760

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka to gruntownie odremontowany w 2013 roku prawie stuletni dom mazurski. Nasza posesja ma powierzchnię 2400m2 i składa się z domu noclegowego z dwoma apartamentami mającymi po 10 miejsc noclegowych oraz budynku starej kuźni pełniącej rolę budynku rekreacyjno – sportowego. Na terenie ogrodzonej posesji jest parking dla naszych gości, a cały teren jest monitorowany i oświetlony przez światła iluminowanego domu i iluminowanego budynku kuźni. Sama posesja położona jest w urokliwym i w rzadko spotykanym miejscu nad samym brzegiem jeziora.
Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka położony bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta w Kutach koło Giżycka (18 km) i Węgorzewa (14 km), w samym sercu Mazur.

Akceptujemy Bon Turystyczny.

Ikona - Bon turystycznyBon turystyczny

Ikona języków obcych Języki: angielski
Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie

Gwarantujemy jakość

Kategoria:
Słoneczko określające kategorię kwatery Słoneczko określające kategorię kwatery Słoneczko określające kategorię kwatery
Ikona - Wypoczynek na wsi

Można się rozkoszować ciszą wiejskiej okolicy, pięknem  natury i bogactwem lokalnej kultury. Dla naszych gości jest to gwarancja oczekiwanego standardu bazy noclegowej i oferowanych usług, satysfakcja z komplementarnej oferty, skutkująca chęcią powrotu. Kategoryzacja naszego obiektu wiąże się z utrzymaniem jakości usług w obiekcie oraz spełnieniem wymagań wyposażenia pokoi, zaplecza, kuchni, jak również infrastruktury na zewnątrz. Zapewniamy gościom warunki do bezpiecznego wypoczynku. W obiekcie regulaminy pobytu, brak negatywnego oddziaływania lub dokuczliwość otoczenia. Dostęp do urządzeń umożliwiających przygotowanie gorących napojów przez gości, lodówki, telefonu w nagłych przypadkach.

Dla grzybiarzy

Grzybobranie na Mazurach w pięknych lasach wokół Kut obok pięknej Puszczy Boreckiej.
Być na Mazurach to znaczy być na grzybach. W okolicznych lasach okalających Kuty mamy mniejsze i większe kompleksy leśne jak Rezerwat Piłackie Wzgórza oraz Puszczę Borecką. Przy każdej drodze biegnącej od Kut, czy to do Pozezdrza, do Gębałki, Jakunówki, Kruklanek – mamy same lasy. A gdzie na grzybobranie? Gdzie się nie zatrzymamy to może być TO właśnie miejsce, TAKIE o jakim się będzie długo wspominało:
Kurki, czy też mazurskie turki zwane kołpakami, czy też  opieńki. Od lipca do późnej jesieni, do końca października możemy być tropicielami runa leśnego. Zapra...szamy serdecznie na Mazury i do naszego Mazurskiego Raju. Poza odpoczynkiem “prawie” na łonie natury w komfortowych warunkach to obiecujemy z dużym prawdopodobieństwem, że  wrócicie do domu z pełnymi koszami grzybów na jesień , czy słoikami czarnej jagody lub poziomkami. W naszym domu mamy suszarkę elektryczną, którą bezpłatnie wypożyczymy Państwu do wysuszenia swoich uzbieranych grzybów.

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie - Apartament Maja

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 10 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 0 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 110.00m2

Wyżywienie

Kuchine doskonale wyposażone - zmywarka, kuchenka 4-palnikowa z piekarnikiem, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, suszarka na pranie. Są komplety talerzy, sztućców, garnków, oraz są naczynia szklane i porcelanowe jak szklanki, filiżanki, kieliszki, kufle do piwa.

możliwość parzenia kawy/herbaty dostęp do kuchni lodówka płyta kuchenna naczynia/sztućce

Wypoczynek i rekreacja

Nasza posesja jest położona bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta. Jezioro jest strefą ciszy a widok w 3/4 jest na otaczający jezioro las. Mamy własną linię brzegową o długości prawie 100m i to w odległości zaledwie 20 m od wejścia do domu. Jest mała plaża, huśtawki dla dzieci, pomost wędkarski, taras na wodzie jeziora, a do dyspozycji naszych gości jest również łódź wiosłowa z kapokami we wszystkich rozmiarach. Grill czy też miejsce na ognisko jest usytuowane zaledwie kilka metrów od brzegu jeziora. W 2019 wymieniliśmy wszystkie hustawki dla dzieci i dorosłych, wybudowaliśmy nową altanę, wymienilismy stoły biesiadne, oraz postawilismy nowy plac zabaw. 

Plac zabaw dla dzieci Miejsce na grill/ognisko hamak sprzęt rekreacyjny

Lokalizacja

  • Odległość do jeziora: <1km
  • Odległość do plaży/kąpielisk: <1km

Zapytaj o kwaterę