416

U Krystyny

Krystyna Kurczab

Sowliny 64, 34-600 Limanowa, małopolskie

Tel: 500 280 764

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Gwarantujemy jakość

Kategoria:
Słoneczko określające kategorię kwatery
Ikona - Wypoczynek u rolnika

Czynne gospodarstwo. Wspólnie można uczestniczyć w pracach polowych obserwować na co dzień prace związane z karmieniem i obrządkiem zwierząt gospodarskich. 
Możliwość doświadczenia wypoczynku w ciszy i spokoju, odkrywania na nowo relacji z naturą. Elementy dekoracyjne w obiekcie oraz poszczególnych pokojach, związane są z kultywowaniem rodzimych tradycji, kultury, etnografii. Obiekt zagospodarowany jest tradycyjnie, a kwaterę otaczają tereny wiejskie.

U rolnika

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z dobrodziejstwa natury w naszym gospodarstwie. Oferujemy możliwość skorzystania z apiterapii w naszym domku inhalacyjnym, gdzie oddychać można powietrzem prosto z ula. Mieszkanie urządzone w stylu regionalnym wyposażone w sprzęty użytku domowego minionej epoki.

U nas można nacieszyć oczy pięknymi widokami, zielenią i kwiatami; można pielić grządki i podlewać rośliny; można jeść do woli owoce i warzywa prosto z ogrodu; można wąchać zioła w ogrodzie; można chodzić boso po trawie; można poznać życie pszczół i zakosztować miodu,
można karmić kury, kaczki i owce; można napić się mleka prosto od krowy.

Zapytaj o kwaterę