418

Tęczowa Zagroda

Władysław Dyduła

Tymbark 71, 34-650 Tymbark, małopolskie

Tel: 608488261, 18 332 53 72

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Gwarantujemy jakość

Kategoria:
Słoneczko określające kategorię kwatery Słoneczko określające kategorię kwatery
Ikona - Wypoczynek na wsi

Wypoczynek w miejscu, gdzie można podziwiać piękną Panoramę Tatr, Słowację, Babią Górę oraz lasy, łąki, pooddychać czystym górskim powietrzem. Gospodarstwo agroturystyczne, w którym istnieje stadnina koni huculskich chowanych w systemie pół tabunowym. ​ Położone jest w Beskidzie wyspowym na zboczu góry Zęzów. W gospodarstwie oprócz tradycyjnej kuchni polskiej z akcentami galicyjskimi oferowane są najwspanialsze pasty włoskie.

W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne zarówno do turystki pieszej jak i rowerowej a przede wszystkim idealnie nadające się na dłuższe i krótsze rajdy konne po Beskidzie wyspowym.

Można się rozkoszować ciszą wiejskiej okolicy, pięknem natury i bogactwem lokalnej kultury. Dla gości jest to gwarancja oczekiwanego standardu bazy noclegowej i oferowanych usług, satysfakcja z komplementarnej oferty, skutkująca chęcią powrotu. Zapewnione są warunki do bezpiecznego wypoczynku. W obiekcie regulaminy pobytu, brak negatywnego oddziaływania lub dokuczliwość otoczenia. Dostęp do urządzeń umożliwiających przygotowanie gorących napojów przez gości, lodówki, telefonu w nagłych przypadkach.

W siodle

Wrodzony spokoj i doskonałe zrównoważenie, jakie wykazują w górach sprawiły, że mogą ich dosiadać nawet początkujący adepci sztuki jeździeckiej. Znane są także ze swej inteligencji - niemal legendarne jest już badanie kopytem kładki na potoku czy umiejętność przetrwania śnieżycy i gradobicia. Wszystko to sprawia, że koń huculski stał się niezastąpionym towarzyszem górskich wędrówek dla tych, którzy nie lubią nosić ciężkich plecaków, a szukają bliskiego kontaktu z dziką przyrodą Beskidu Niskiego.
Nasze konie można głaskać, przytulać, pomagać przy ich obrządku. Nie prowadzimy jazdy konnej.

 

Zapytaj o kwaterę