Cena od: 160.00zł
Zobacz zdjęcia

Osada Jeździecka BATA

Ikona - Wyżywienie w obiekcie Wyżywienie w obiekcie

Barbara i Tadeusz Głęboccy

Mlądz 51, 59-630 Mirsk, dolnośląskie

Tel: 603 356 844, 75 717 32 34

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Zapraszamy do naszego Gościnnego Domu Osady Jeździeckiej Bata we wsi Młądz położonego 7 km od znanego uzdrowiska Świeradowa Zdroju i 25 km od Szklarskiej Poręby - turystycznego kurortu w Karkonoszach, w regionie turystycznym Sudety.
Szczególne położenie domu u podnóża Grzbietu Kamienieckiego Gór Izerskich umożliwia spędzanie czasu na wiele sposobów. Dla aktywnych sąsiedztwo Sudeckiego Szlaku Konnego, fantastyczne trasy rowerowe w tym czesko – polski singltrek, oraz szlaki turystyczne zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Dla kochających ciszę i y rowerowe,spokój Grzbiet Kamieniecki Gór Izerskich jak i Góry Izerskie są idealnym miejscem wędrówek i obcowania tylko z naturą. Zimą warunki pogodowe pozwalają na uprawianie narciarstwa biegowego praktycznie od progu domu. Natomiast w Świeradowie Zdroju na miłośników narciarstwa zjazdowego czeka Stóg Izerski wyposażony w wyciąg gondolowy i 2,5 kilometrową oświetloną trasę narciarską. Ponad to okolica domu obfituje w niezliczone atrakcje krajoznawcze oraz ciekawe miejsca warte poznania.

Ikona języków obcych Języki: angielski
  • niemiecki
  • rosyjski
Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Sprzęt do prasowania Sprzęt do prasowania Dostęp do pralki Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie

W siodle

Zapewniamy najlepsze warunki dla koni:
– czyste, suche boksy w nowej, jasnej i przestronnej stajni
– wspaniałe pastwiska w naszym kilkudziesięcio hektarowym gospodarstwie
– 24h opiekę nad końmi pod czujnym okiem gospodarzy 

U rolnika

Czynne gospodarstwo. Wspólnie można uczestniczyć w pracach polowych obserwować na co dzień prace związane z karmieniem i obrządkiem zwierząt gospodarskich. 
Możliwość doświadczenia wypoczynku w ciszy i spokoju, odkrywania na nowo relacji z naturą.  Elementy dekoracyjne w obiekcie oraz poszczególnych pokojach, związane są z kultywowaniem rodzimych tradycji, kultury, etnografii. Siedlisko jest zagospodarowane tradycyjnie, a kwaterę otaczają tereny wiejskie.

Pokoje / domki / apartamenty

Brak zdefiniowanych pokoi

Wyżywienie

Do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowe, przestronne pokoje dwuosobowe. Trzy pokoje ze wspólną kuchnią i jeden pokój z własnym aneksem kuchennym.

Śniadania 50.00zł
możliwość parzenia kawy/herbaty dostęp do kuchni lodówka płyta kuchenna naczynia/sztućce

Wypoczynek i rekreacja

Szczególne położenie domu u podnóża Grzbietu Kamienickego Gór Izerskich umożliwia spędzanie czasu na wiele sposobów.
Sąsiedztwo Sudeckiego Szlaku Konnego, fantastyczne trasy rowerowe (w tym czesko – polski singltrek) oraz szlaki turystyczne z powodzeniem zaspokoją wymagania osób aktywnych fizycznie. Dla kochających ciszę i spokój Grzbiet Kamieniecki Gór Izerskich jak i Góry Izerskie będą idealnym miejscem wędrówek i obcowania tylko z naturą.
Zimą warunki pogodowe pozwalają na uprawianie narciarstwa biegowego praktycznie od progu domu. Natomiast na miłośników narciarstwa zjazdowego czeka w Świeradowie Zdroju kolej gondolowa i 2,5 kilometrowa oświetlona trasa narciarska na Stogu Izerskim.
Okolica nasze...go domu obfituje w niezliczone atrakcje krajoznawcze oraz ciekawe miejsca warte poznania.

Plac zabaw dla dzieci Miejsce na grill/ognisko taras pokój telewizyjny

Lokalizacja

Zapytaj o kwaterę