674
Cena od: 50.00zł
Zobacz zdjęcia

Agroturystka ZIELONY GAJ

Ikona - Pokoje (4) Pokoje (4) Ikona - Max 10 osób Max 10 osób Ikona - Łazienka (2) Łazienka (2)

Zimny Beata

Łętownia 46, 38-100 Strzyżów, podkarpackie

Tel: 500 071 005

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

W obiekcie znajdują się dwa pokoje z łazienkami oraz dwa pokoje ze wspólną łazienką. W pokojach znajduje się;

- łóżka 1 lub 2 osobowe z kompletem pościeli i ręcznikami,

- szafa na ubrania i szafki nocne,

- stół i krzesła,

- telefon stacjonarny (możliwość wykonywania połączeń wychodzących i odbierania przychodzących - bez dodatkowych opłat),

- lampka nocna.

Na terenie obiektu znajdują się:

- ogólnodostepny salon z kominkiem i jadalnią,

- wyposażona kuchnia z lodówką, płytą gazową z piekarnikiem, czajnikiem oraz kuchenką mikrofalową,

- zadaszony taras,

- altana z miejscem na ognisko lub grill,

- huśtawka,

- darmowy praking,

- ogólnodostepne Wi-fi na terenie całego obiektu.  

 

Ikona - Bon turystycznyBon turystyczny

Ikona - Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Sprzęt do prasowania Sprzęt do prasowania Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
 • segregacja śmieci
 • Energooszczędne oświetlenie

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie - Pokój nr 1

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 3 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Pokój nr 2

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 3 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Pokój nr 3

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0
Zdjęcie - Pokój nr 4

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 0

Wypoczynek i rekreacja

W pobliżu Agroturystyki Zielony Gaj znajdują się liczne wyciągi narciarskie obiekty „Oazaski” przeznaczone zarówno dla doświadczonych narciarzy jak i dla początkujących oraz dzieci, oświetlone, sztucznie naśnieżane.

W odległości 3 km od Agroturystyki Zielony Gaj można skorzystać z parku wodnego „Otylia”, który oferuje bardzo wiele atrakcji, jak między innymi:

 • basen sportowy,
 • basen rekreacyjny,
 • sauna sucha,
 • łaźnia parowa,
 • zjeżdżalnia,
 • kąpiel perełkowa,
 • Zabłockie inhalatorium solankowe,
 • masaż klasyczny,
 • siłownia,
 • lodowisko sztuczne (sezonowe),
 • korty tenisowe.

...W okolicy są idealne warunki również do uprawiania turystyki pieszej, możliwość dobrania tras zarówno dla początkujących, jak również dla zaawansowanych turystów.W okolicy znajduje się bardzo wiele znakowany tras rowerowych. Po zaopatrzeniu się w mapę okolicznych terenów można również indywidualnie tworzyć własne trasy – korzystając z dużej ilości dróg lokalnych jak również polnych i leśnych . Piękne widoki, zróżnicowanie terenu, zapewnia niezapomniane wrażenia.Kolejnym punktem dla miłośników aktywnego wypoczynku są spływy kajakowe „LOLEK” to niesamowite przeżycia związane z aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. Oferujemy Państwu mile spędzony czas na rzece Wisłok i nie tylko. Dla miłościnków historii w pobliskich miejscowościach znajdują się dwa bunkry z czasów II wojny światowej (bunkier w Strzyżowie oraz Stępinie), a także Muzeum Samorządowe Ziemi Strzyżowskiej, w którym można poznać hisroię naszego regionu. Po aktywnym wypoczynku w ciągu dnia, wieczorem możan wybrać się na pyszną pizzę i zgrać w kręgle.  Bowling Cegielnia zaprasza wszystkich na zabawę w nowoczesnej kręgielni na Podkarpaciu oraz spróbowanie naszych pysznych dań. Gwarantujemy sympatyczną obsługę, niezwykłe smaki oraz świetną atmosferę i zabawę przy kręglach!   Więcej informacji o atrakcjach w okolicy naszego obiektu znajduje się pod adresem: https://zielonygaj.agro.pl/atrakcje/

Miejsce na grill/ognisko salon taras

Lokalizacja

 • Odległość do restauracji: 2km
 • Odległość do jazdy konnej: 12km
 • Odległość do wyciągu narciarskiego: 1km
 • Odległość do sklepu: 2km
 • Odległość do PKS: 2km
 • Odległość do PKP: 4km
 • Odległość do basenu: 3km

Regulamin i ceny

Regulamin pobytu Gości w obiekcie agroturystycznym – Zielony Gaj w Łętownii

1. Kwatery wynajmowane są na potrzeby Gości na doby.
2. Doba rozpoczyna się...

Regulamin pobytu Gości w obiekcie agroturystycznym – Zielony Gaj w Łętownii

1. Kwatery wynajmowane są na potrzeby Gości na doby.
2. Doba rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 11:00 dnia następnego.(Możliwość indywidualnego ustalenia).
3. Rezerwacja na dłuższy pobyt wymaga wpłaty 30% kwoty przelewem pocztowym (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym). W przypadku rezygnacji zwrot zaliczki do 7 dni przed planowanym pobytem.
4. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego w dniu przyjazdu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przez Gości.
5. Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.
6. W godzinach 22:00 do 06:00 w pokojach należy zachować ciszę.
7. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających Gości jest zabronione, chyba że kwestia ta będzie uzgodniona z gospodarzem.
8. Sprzątanie pokoi zajętych przez Gości ustalane jest indywidualnie z gospodarzami w dniu przyjazdu (dotyczy pobytu dłuższego niż 3 dni)
9. Trzymanie zwierząt w kwaterze bez uzgodnienia z gospodarzem jest zabronione.
10. Gospodarz wyznacza miejsce postoju pojazdu Gościa (parking niestrzeżony).
11. Sprzęt narciarski pozostawić w miejscu wskazanym przez gospodarza.
12. Możliwość korzystania z kominka po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzem.
13. Miejsce na ognisko lub grilla wyznacza gospodarz.
14. Gość ponosi pełną odpowiedzialność, w tym materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia kwatery i jej wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada (np. Dzieci).
15. Gość powinien powiadomić gospodarza o powstaniu szkody w kwaterze i na posesji lub o jej stwierdzeniu.
16. Na początku i na końcu pobytu zostanie dokonana inwentaryzacja i sprawdzenie stanu pomieszczeń wraz z ich wyposażeniem.
17. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości.
18. W całym domu obowiązuje zakaz palenia tytoniu (palarnia na tarasie).
19. Ze względu na bezpieczeństwo p-poż., zabrania się używania w pokojach urządzeń elektrycznych i gazowych nie będących na wyposażeniu (nie dotyczy ładowarek oraz zasilaczy RTV i komputerowych).
20. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji komplet kluczy do kwatery, które zobowiązany jest zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zagubienie lub zniszczenie kluczy nakłada na niego obowiązek zapłaty.
21. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie oraz naruszających zasady niniejszego regulaminu gospodarz ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
22. Gospodarze służą wyjaśnieniami oraz radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu, prosząc szanownych Gości o jego przestrzeganie.


Życzymy miłego wypoczynku.

50.00

Zapytaj o kwaterę