8
Cena od: 50.00zł
Zobacz zdjęcia

Aparthotel Borzeckie Zalipie

Ikona - Pokoje (4) Pokoje (4) Ikona - Max 11 osób Max 11 osób Ikona - Łazienka (4) Łazienka (4) Ikona - Wyżywienie w obiekcie Wyżywienie w obiekcie

Violeta Prokopiak

Borzęcin 728 a, 32-825 Borzęcin, małopolskie

Tel: 510 120 170

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Aparthotel Borzęckie Zalipie jest naszą Agroturystyką. Jest to drewniany dom ze 100 letnią historią, odnowiony, nowocześnie wyposażony i przeniesiony na teren naszej pasieki w Borzęcinie, który posiada 4 pokoje z osobnymi łazienkami i toaletami, jadalnię oraz salon. Darmowe Wi-fi. Uwaga: przy rezerwacjach od poniedziałku do czwartku mamy promocyjne ceny. W tych cenach nie ma śniadań wliczonych w cenie pokoju ani darmowej kawy. Goście od V do IX mogą bezpłatnie korzystać z Domu do Apiterapii - Uloterapii. Jest trampolina i labirynt w Nawłoci. W upalne dni kąpielisko Radłów oferuje przepiękną plażę. Na terenie gospodarstwa można kupić miód. Akceptujemy Bony Turystyczne. Najważniejszymi klientami dla nas są dzieci i zwierzęta. Do nas możecie przyjechać konno, z psami, kotami i królikami. Aparthotel Borzęckie Zalipie to idealne miejsce dla ludzi, którzy cenią swój wolny czas. Relaks potrzebuje spokojnego umysłu i pięknego otoczenia, a to miejsce ma w sobie rzadką magię i daje przestrzeń do odpoczynku. Tutaj inaczej się myśli, oddycha innym powietrzem, jest czas na długie spacery, grzybobranie, wycieczki rowerowe, rolki albo po prostu na słodkie lenistwo na hamaku..
Akceptujemy Bon Turystyczny

Ikona - Karta dużej rodzinyKarta dużej rodziny

Ikona języków obcych Języki: angielski
  • rosyjski
Ikona - Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Sprzęt do prasowania Sprzęt do prasowania Dostęp do pralki Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie
  • Kompost, suszenie pościeli wiatrem

Dla rodzin z dziećmi

Dla dzieci mamy piaskownicę, trampolinę i labirynt w nawłoci. W związku z ekologicznym podejściem ręczniki wydajemy osobom, które przyjeżdżają na dłuższy pobyt niż 7 dni. Kochamy zwierzęta i dzieci, które tez serdecznie zapraszamy! To są nasi najważniejsi goście. Jeżeli komuś przeszkadzają dzieci, psy, koty - sugerujemy znalezienie innego miejsca zakwaterowania. Mamy dużo zwierząt, które czasami wciskają się naszym gościom do pokoi. Przyjeżdżający goście powinni mieć że świadomość, na naszym terenie stawiamy i rewitalizujemy zabytkowe budynki drewniane z Małopolski.

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie - Pokój nr 1

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 0 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 10.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Pokój nr 2

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 2 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 0 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 14.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Pokój nr 3

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 3 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 1 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 18.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji
Zdjęcie - Pokój nr 4

Pokój

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 4 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 2 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 1 Ikona określająca powierzchnię pokojuPowierzchnia: 18.00m2 Ikona określająca czy jest łazienkaŁazienka do dyspozycji

Wyżywienie

Serwujemy posiłki z naszym obiekcie: śniadania, obiady i kolacje. Wszystkie posiłki sa degustacyjne, wykorzystujemy lokalne owoce i warzywa.

Pełne wyżywienie 100.00zł Śniadania 25.00zł Obiady 35.00zł Kolacja 35.00zł
możliwość parzenia kawy/herbaty lodówka naczynia/sztućce odległość do sklepu - 3km odległość do restauracji - 15km

Wypoczynek i rekreacja

Darmowe Wi-fi. Goście mogą bezpłatnie korzystać z Domu do Apiterapii - Uloterapii. Dzieci mają trampolinę do skakania i labirynt w Nawłoci. W upalne dni kąpielisko Radłów oferuje przepiękną plażę. Na terenie gospodarstwa można kupić miód. Najważniejszymi klientami dla nas są dzieci i zwierzęta. Do nas możecie przyjechać konno, z psami, kotami i królikami. Aparthotel Borzęckie Zalipie to idealne miejsce dla ludzi, którzy cenią swój wolny czas. Relaks potrzebuje spokojnego umysłu i pięknego otoczenia, a to miejsce ma w sobie rzadką magię i daje przestrzeń do odpoczynku. Tutaj inaczej się myśli, oddycha innym powietrzem, jest czas na długie spacery, grzybobranie, wycieczki rowerowe, rolki albo po prostu na słodkie lenistwo na hamaku.

Dla naszych gości mamy d...armową degustację miodu, a na naszej pasiecie można zakupić miód. Przeprowadzamy dla was warsztaty i pokazy: 1. Tajemnice Ula – 20 zł/osobę (minimum 4 osoby), warsztat przeznaczony dla dzieci i dorosłych gdzie wprowadzamy was w nieznany świat pszczół, pokazujemy z czego składa się ul, jak żyją pszczoły i odkrywamy ich zwyczaje rozmawiając o ich tajemnicach i ciekawostkach. 2. Raj miodem płynący - 20 zł/osobę (minimum 4 osoby), opowieści o miodach i pszczołach wraz z pieczeniem grzybków w starodawnych patelniach nad ogniem. 3. Fitness przy ulach – czas trwania 2 dni, 200 zł/osobę. Dla osób które chciałyby zrzucić kilka kilogramów. Osoba ubrana w skafander pracuje na pasiece pod okiem pszczelarza. Dla naszych gości jest darmowy pobyt w specjalnym domku - APIDOMEK, ULOTERAPIA Tutaj jest czas na długie spacery, grzybobranie, wycieczki rowerowe, rolki. Można udać się na kąpielisko nad Jeziorem Radłów, pojeździć konno, poskakać na trampolinie, szukać wyjścia z labiryntu w Nawłoci 

Plac zabaw dla dzieci Basen Rowery Miejsce na grill/ognisko zbieranie warzyw i owoców pomoc w pracach rolnika hamak sprzęt rekreacyjny salon taras biblioteczka pokój telewizyjny Przejażdżki konne

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 15km
  • Odległość do jazdy konnej: 3km
  • Odległość do jeziora: 14km
  • Odległość do plaży/kąpielisk: 14km
  • Odległość do sklepu: 3km

Regulamin i ceny

Regulamin pobytu Gości w obiekcie agroturystycznym – „Aparthotel Borzęckie Zalipie”
Kontakt do gospodarza: Violeta Prokopiak 510 120 170
1. Kwatery wynajmowane są na potrzeby Gości na doby.
2. Doba rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o godzinie 11:00 dnia następnego.(Możliwość indywidualnego ustalenia).
3. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego w dniu przyjazdu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przez Gości.
4. Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.
5. W godzinach 22:00 do 06:00 w pokojach należy zachować ciszę.
6. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających Gości jest zabronione, chyba że kwestia ta będzie uzgodniona z gospodarzem.
7. Sprzątanie pokoi zaj...

Regulamin pobytu Gości w obiekcie agroturystycznym – „Aparthotel Borzęckie Zalipie”
Kontakt do gospodarza: Violeta Prokopiak 510 120 170
1. Kwatery wynajmowane są na potrzeby Gości na doby.
2. Doba rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o godzinie 11:00 dnia następnego.(Możliwość indywidualnego ustalenia).
3. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego w dniu przyjazdu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przez Gości.
4. Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.
5. W godzinach 22:00 do 06:00 w pokojach należy zachować ciszę.
6. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających Gości jest zabronione, chyba że kwestia ta będzie uzgodniona z gospodarzem.
7. Sprzątanie pokoi zajętych przez Gości ustalane jest indywidualnie z gospodarzami w dniu przyjazdu (dotyczy pobytu dłuższego niż 10 dni)
9. Trzymanie zwierząt w kwaterze bez uzgodnienia z gospodarzem jest zabronione.
10. Gospodarz wyznacza miejsce postoju pojazdu Gościa (parking niestrzeżony).
11.  Miejsce na ognisko lub grilla wyznacza gospodarz.
12. Gość ponosi pełną odpowiedzialność, w tym materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia kwatery i jej wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada (np. Dzieci).
13. Gość powinien powiadomić gospodarza o powstaniu szkody w kwaterze i na posesji lub o jej stwierdzeniu.
14. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości.
15. W całym domu obowiązuje zakaz palenia tytoniu (palarnia na zewnątrz).
16. Ze względu na bezpieczeństwo p-poż., zabrania się używania w pokojach urządzeń elektrycznych i gazowych nie będących na wyposażeniu (nie dotyczy ładowarek oraz zasilaczy RTV i komputerowych).
17. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji komplet kluczy do kwatery, które zobowiązany jest zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zagubienie lub zniszczenie kluczy nakłada na niego obowiązek zapłaty.
18. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie oraz naruszających zasady niniejszego regulaminu gospodarz ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
19. Gospodarze służą wyjaśnieniami oraz radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu, prosząc szanownych Gości o jego przestrzeganie.
Życzymy miłego wypoczynku.
Zwierzęta - za darmo Zameldowanie po 22:00 dodatkowo płatne 50 zł.

 

 

50

Kalendarz dostępności

- Termin zajęty
- Termin dostępny

Zapytaj o kwaterę