80
Cena od: 60.00zł
Zobacz zdjęcia

Modrzewiowy Zajazd

Ikona - Domki (1) Domki (1) Ikona - Max 10 osób Max 10 osób

Jerzy Łoszak

Kropiwki 1, 21-230 Sosnowica, lubelskie

Tel: 504 109 774

Email:

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin

Opis obiektu

Gospodarstwo agroturystyczne "Modrzewiowy Zajazd" udostępnia dom z drewnianych bali z przełomu XIX - XX wieku. Dom został odrestaurowany wyłącznie z użyciem znanych od starożytności naturalnych wosków i olejowosków. 

Drewno pokryte nim zachowuje swe naturalne piękno i zapach oraz wzbogacone zostaje o aksamitny połysk i przyjemną gładkość. Wszystko to w połączeniu z unikalną architekturą, wystrojem wnętrz oraz otaczającym go lasem nadaje mu niepowtarzalnego uroku i charakteru.

Do dyspozycji gości : 2 pokoje dwuosobowe z podwójnym łóżkiem, 2 pokoje 2 i 3 osobowe oraz 1 pokój jednoosobowy, dwie łazienki oraz salon z aneksem kuchennym. Obok domu stoi duża drewniana altana z grillem i meblami ogrodowymi. 

Miejscowość jest położona na skraju Poleskiego Parku Krajobrazowego, raju dla amatorów - ornitologów chcących obserwować ptaki w ich naturalnych siedliskach, ostoi łosia, żółwia błotnego, bobra i wydry.
www.poleskipn.pl

W odległości 10 km znajdują się 3 jeziora: śródleśne, nieskalane cywilizacją Jezioro Czarne z plażą i pomostami dla wędkarzy, Jezioro Białe Sosnowickie ze wszystkimi gatunkami ryb słodkowodnych występujących na Polesiu oraz Jezioro Białka.

W odległości o 3 km sąsiedniej miejscowości Hola znajduje się zabytkowa cerkiew prawosławna z odbywającym się w ostatnią sobotę i niedzielę lipca corocznym odpustem -praznikiem ku czci patrona św. Antoniego połączonym z Jarmarkiem Holeńskim.

Ikona języków obcych Języki: angielski
Ikona - Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Ikona - Internet Wi-Fi Internet Wi-Fi Ikona - Miejsce do parkowania Miejsce do parkowania Ikona - Ekologia Ekologia
  • segregacja śmieci
  • Energooszczędne oświetlenie

Dla rodzin z dziećmi

Pokoje / domki / apartamenty

Zdjęcie -

-->

Ikona określająca ilość miejscIlość miejsc: 10 Ikona określająca liczbę łóżek jednoosobowychŁóżka 1/os: 6 Ikona określająca liczbę łóżek dwuosobowychŁóżka 2/os: 2

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie w będącym do dyspozycji gości w pełni wyposażonym aneksie kuchennym.

możliwość parzenia kawy/herbaty dostęp do kuchni aneksy kuchenne w domkach/pokojach lodówka naczynia/sztućce odległość do sklepu - 5km odległość do restauracji - 9km

Wypoczynek i rekreacja

"Modrzewiowy Zajazd" to wymarzone miejsce dla ludzi kochających ciszę, przyrodę i aktywny wypoczynek. Sąsiedztwo dużych kompleksów leśnych zachęca do grzybobrania, wycieczek rowerowych lub pieszych. W okolicy znajduje się dzikie jezioro Czarne, liczne stawy oraz jezioro Białka, a także ścieżki przyrodnicze Poleskiego Parku Narodowego. W sezonie letnim goście mają możliwość zebrania na własny użytek jagody kamczackiej z naszej uprawy.

Miejsce na grill/ognisko zbieranie warzyw i owoców salon taras

Lokalizacja

  • Odległość do restauracji: 9km
  • Odległość do jeziora: 10km
  • Odległość do plaży/kąpielisk: 10km
  • Odległość do sklepu: 5km

Zapytaj o kwaterę