Obrazek wyróżniający artykułu - Szkolenie pt. Komunikatory int

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" organizuje szkolenie pt. „Komunikatory internetowe w dobie pandemii drogą do sukcesu organizacji i własnej działalności”, które odbędzie się w dniach 24 - 26 maja 2022 roku w województwie pomorskim.

 

Szkolenie skierowane jest dla członków stowarzyszeń agroturystycznych zrzeszonych w Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”.

W dobie pandemii wzrosła rola Internetu w prowadzeniu i promocji gospodarstwa agroturystycznego. Ograniczenie imprez targowych ale również zmiana sposobów związanych z zakupem ofert wymusza na gospodarstwach agroturystycznych konieczność podniesienia wiedzy w działaniach internetowych. Brak tych umiejętności powoduje wykluczenie takich osób nie tylko z życia społecznego ale i rodzinnego oraz biznesowego. Dlatego Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” realizuje szkolenia z zakresu wykorzystania komunikatorów internetowych do prowadzenia działalności. Ich wykorzystanie w dobie pandemii, częstej kwarantanny oraz po pandemii jest niezwykle ważne. 
Podczas szkolenia dowiecie się Państwo na temat możliwości wykorzystania komunikatorów internetowych m.in. platformy Zoom we własnej działalności. Zdobyta wiedza pozwoli podnieść jakość obsługi klientów w dobie pandemii, poprawi komunikację z innymi użytkownikami. 
Szkolenie również obejmować będzie aktualizację obiektów w serwisie www.agroturystyka.pl. Rzetelnie oraz profesjonalnie zaprezentowana oferta jest wizytówką gospodarstwa, która może przełożyć się na większą liczbę gości. 
 
Szkolenie organizowane jest przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne", w ramach realizacji zadania pt. „Internet w dobie pandemii drogą do sukcesu organizacji i własnej działalności”. Zadanie publiczne dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Uczestnikom szkolenia w ramach projektu zapewnia się bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o kontakt e-mail: federacja@agroturystyka.pl

Galeria