Obrazek wyróżniający artykułu - Zaproszenie na szkolenie pt. K

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu pt. „Komunikatory internetowe w dobie pandemii drogą do sukcesu organizacji i własnej działalności”,

Szkolenie skierowane dla przedstawicieli stowarzyszeń działających na rzecz rozwoju turystyki wiejskiej, właścicieli obiektów turystycznych z obszarów wiejskich.

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu pt. „Komunikatory internetowe w dobie pandemii drogą do sukcesu organizacji i własnej działalności”.

W celu ułatwienia Państwu możliwości uczestnictwa w szkoleniu, odbędzie się ono w dwóch województwach:

  • w dniach  15 – 17 września 2022 roku w  gospodarstwie agroturystycznym Adamcykówka, ul. Słoneczna 51, 34-440 Kluszkowce w województwie małopolskim
  • w dniach  21 - 23 września 2022 roku Ośrodku Agroturystycznym BŁAŻEJÓWKA, Chotynia 46, 08-460 Sobolew w województwie mazowieckim.

Zadanie publiczne dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W dobie pandemii wzrosła rola Internetu w prowadzeniu i promocji gospodarstwa agroturystycznego. Ograniczenia w przemieszczaniu się spowodowały konieczność korzystania z komunikatorów internetowych. I choć restrykcje zostały zniesione to z przyczyn ekonomicznych wiele spotkań, konferencji organizowanych jest na platformach internetowych. W związku z powyższym Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” podejmuje działania związane z profesjonalizacją działań internetowych.

 Podczas szkolenia zdobędzie Państwo wiedzę i umiejętności z zakresu:

  • korzystania komunikatorów internetowych m.in. platformy Zoom we własnej działalności.
  • aktualizacji danych dotyczących obiektów zamieszczonych w serwisie www.agroturystyka.pl.

Uczestnikom szkolenia w ramach projektu zapewnia się bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie. Uczestnicy szkolenia powinni posiadać na szkoleniu własny komputer przenośny – laptop. 

W załączeniu formularze zgłoszeniowe. Proszę wypełnić formularz (należy wybrać ten, w jakim województwie chcecie Państwo uczestniczyć w szkoleniu), następnie należy przesłać elektronicznie na adres e-mail: federacja@agroturystyka.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. 

POBIERZ FORMULARZ MAŁOPOLSKA - https://agroturystyka.pl/uploads/2/1661332682_56d2475b552cf4ce6c3e.doc

POBIERZ FORMULARZ MAZOWIECKIE - https://agroturystyka.pl/uploads/2/1661767713_20029d5d3389382594d7.doc

 

Galeria